soydenxx kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi band 5 mavi ışık sızıntısı yardım?

Mi band 5 bileklik aldım fakat güneş ışığında fark ettim ki ekranın alt kısmından çizgi şeklinde mavi ışık sızıntısı oluyor ama bu sorunu yaşayan yada çözüm önerisi olan yardım edebilir mı görseli ekliyorum??
  2. S

Yardım Mi band 5 mavi çizgi sorunu?

Sorunu cözdünüz mu acaba aynı problem şuan bende de var bilgi verir misiniz?
  3. S

Yardım Mi band 4 alt taraftan mavi ışık sızması

Hala oluyor mu tamamen düzeldi mi peki?
  4. S

Ediyor 2 günlük cihaz daha bugün garantiyi aradim ama aldığınız yeri arayın vs dedi sacma sapan ugrastiriyorlar
  5. S

Anladim peki daha sonra bir problem yaratmışmıydı size ? Bu şekilde kullanilabilir mi yani çünkü sadece güneş ışığında belli oluyor normalde gözükmüyor bile
  6. S

Yardım Mi band mavi ışık sızıntısı

Daha 2 günlük ama yani benden kaynaklı olması imkansız gibi ama bilemedim bir şey olmazsa böyle kullancam galiba
  7. S

Kaça degiştirdiniz ?
  8. S

Aynı sorunu şuan bende yaşıyorum cözdünüz mü acaba bilgi verir misiniz?
  9. S

Hocam böyle kullansam peki bi problem teşkil eder mi ?
  10. S

Merhabalar dün mi band 5 bileklik aldım fakat bugün güneş ışığında ekran altında çizgi şeklinde mavi ışık sızıntısı olduğunu gördüm bu sorunu yaşayan veya bilgisi olan varmı acaba ne yapabilirim yada böyle kullanılır mı?
  11. S

Yardım Mi band 4 alt taraftan mavi ışık sızması

Merhaba aynı sorunu bende şuan yaşıyorum ürünü dün teslim aldım bugün gün ışığında fark ettim çözüldü mü naptınız acaba ? 1663320921 Sorun çözüldü mü naptınız aynı sorun suan bende de var cihaz 2 günlük daha ?
Üst Alt