SonXiaomiÖvücü kullanıcısının son içeriği

1. SonXiaomiÖvücü

Yardım Bootloderi nasıl kilitleyebilirim?

Rom değil bl kitlerken. 1701275783 Hocam romla değil mevzu tam olarak romu atarken hata falan verse bl de kitlendiği için tekrar atma gibi bi şansımız olmuyor.
  2. SonXiaomiÖvücü

Şöyle olur mu hocam clean and flash yapıp sonra adb den fastboot oem lock yazsam daha güvenli olmaz mı? Sonuçta yazılımı atmış oluyor brick olma ihtimali yok ozaman?
  3. SonXiaomiÖvücü

Clean and lock yaptıktan sonra flashlarken kesinti olursa cihaz çöp olmuyor mu hocam?
  4. SonXiaomiÖvücü

Şuan cihaza miflashtan stock global rom attım fakat google playde BL kilidi olduğu için sertifikasız olarak görüyor cihazı ve bazı uygulamaları kullanamıyorum. Bu sebepten cihazı nasıl tekrarden lock edebilirim? XiaoMiFlash tool harici kilitleme yöntemi var mıdır? Clean flash and lock seçeneği...
  5. SonXiaomiÖvücü

Yardım Ghost Screen için ne yapabilirim.

Arkadaşalar selamın aleyküm garantiye göndericem fakat tekrar olmaması için IPS ekran gibi tianmadır vs tekrarlaması için seçkin bi panel lazım mı yoksa amoledde fark etmiyor mu bilen yazabilir mi? Birde xiaomi türkiye garantili cihazlar nerede işlem görüyor hangi servis point?
  6. SonXiaomiÖvücü

Soru En stabil miui rom hangisi

Şuan EU dayım gayet iyi fakat google telefonu pixel 2 olarak görüyor bu xiaomi.eu rom mi nin official romu değil mi ki?
  7. SonXiaomiÖvücü

Soru EU Stable de yapılması gereken ince ayarlar nedir?

Reklam kapatma hızlandırma vs vs. Eu stable için hangi ayarları yapsam iyi olur?
  8. SonXiaomiÖvücü

Bu eu son sürümü yüklerken twrp.com sitesinden son sürüm olan 3.7.0.0 ı kursam twrp olarak bi sorun yaşatır mı? mifirm.com sitesinde 3.4.1 unoffical çin twrpleri var kıllandım bi tık.
  9. SonXiaomiÖvücü

Selamın Aleyküm. Şuan global romdayım çok kasma oluyor aospden döndüm pixel çok yarım yamalak olduğu için global harici hangi rom stabil ve hangi sürümü? EU son sürüm stable iyi midir? Deneyimleyen yazabilir mi?
  10. SonXiaomiÖvücü

Yardım OEM Kilidini Açabildim mi?

Karışık yazmışsın kanka :D
  11. SonXiaomiÖvücü

Dostum çok kafam karıştı bak şimdi ben ilk defa açıcam şimdi mi unlock uygulamasını indirdim fast boot a alıp kilit açma talebinde bulunucam 168 saat beklettirecek bu talepte bulunurken veya 168 saatin "içerisindeyken" cihazım sıfırlanır mı? 168 saatin sonundaki kilidi açma kısmından...
  12. SonXiaomiÖvücü

Rom PixelExperience & Plus - OFFICIAL | Android 12.1 / 12L.

4 vipeden kastın nedir hocam?
  13. SonXiaomiÖvücü

O değil şu an kilidi açarken pcye bağlayıp 168 saat içinde bekleme süresinde cihazım sıfırlanır mı?
  14. SonXiaomiÖvücü

Hocam bu işlemi yaparken verilerim silinir mi? 1 hafta beklemem gerek ama cihazı kullanabiliyor muyuz? Sd card vs depolama verilerim silinmesin ona göre.
  15. SonXiaomiÖvücü

Arkadaşlar merhaba mi hesabı ekledim hücresel açtırıp cihazı sisteme işledi. Şuan kilidi açabildim mi? Bu arada pixelexperience rom yüklemek istiyorum redmi note 7 için nasıl yüklemem gerekli rehberi atabilir misiniz? Adım adım yapmak istiyorum cihazı brick etmeyelim. Temiz kurulum yapacağım bu...
Üst Alt