Sonkrayali kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Airdost pro 223 TL'ye almalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar Xiaomi Airdost pro Trendyol da kuponla 223 TL ye geliyor , ben kulak içi kulaklık daha önce kullanmadı Apple kulaklık tarzını seviyor ve kullanan birisiyim, ayrıca YouTube den veya film sitelerinden video izlerken sesler 1 saniye geçilmeli geliyor deniyor , aslı astarı nedir...
  2. S

Soru Xiaomi airdost pro alayım mı?

Merhaba arkadaşlar Xiaomi Airdost pro Trendyol da kuponla 223 TL ye geliyor , ben kulak içi kulaklık daha önce kullanmadı Apple kulaklık tarzını seviyor ve kullanan birisiyim, ayrıca YouTube den veya film sitelerinden video izlerken sesler 1 saniye geçilmeli geliyor deniyor , aslı astarı nedir...
  3. S

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Mi note 3 e beta 11 kuracagim ekstra yapmam gereken bişey var mı yoksa twp den her zamanki gibi mi yukleyecegiz? Şu an 10 betadayim
  4. S

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Az önce yeni sürümü yükledim hala aynı hatayı alıyorum. Komple silip yüklemek gerek giba.
  5. S

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Bu yeni 29 sürümünde cözmusler mi acaba daha iniyor bende
  6. S

Mi note 3 kullaniyorum eu beta yüklü ama bir sorunum var gelen her güncelleme ile de çözülmüyor, internet paylaşımını açarken hata veriyor, bunu nasıl düzeltebilirim en az 5 yenie sürüme guncelledim çıktıklarında ama hala düzelmedi.
  7. S

Soru Mi 9 arabistan

Bur da da o fiyatlara bulunuyor artık
  8. S

Arkadaşlar mi note 3 eu beta son 3 sürümdür internet paylaşımını açmaya çalışırken fotoğraftaki gibi hata veriyor, eu stabil kullanırken bir sorun yoktu, bu birtek bende mi var, çözüm nedir.
  9. S

Yok, kpss falan vardı anca fırsat oldu hocam.
  10. S

Mi note 3 için yeni beta sürümünü indiriyorum, kullanan var mı sıkıntısı falan var mıdır
  11. S

27 sürümü için bildirim geldi cihaz guncelleyiciden indiriyor, Betaya dün gecmistim bu ineni kendi otomatik yükleyecek mi yoksa ben twp den mi yukleyecegim?
  12. S

Soru Stabil den Betaya geçmek

Teşekkürler arkadaşlar sizin yardiminiz ile yükledim , az önce güncelleme geldi indiriyor , bu direk yüklenir mi yoksa twp den mi yukleyecegim?
  13. S

Soru Stabil den Betaya geçmek

Merhaba arkadaşlar, Mi note 3 cihazımda eu stabil rom kullanıyorum malûm yeni güncellemeler çok geç gelmeye başladı bende Betaya geçmeye karar verdim birkaç soru var aklımda , Stabil de Android sürümü 8.1 kullanıyorum Beta da ise Android 9 sürümü var, Twp den daha önce yaptığım gibi direk...
Üst Alt