Soneryol kullanıcısının son içeriği

1. S

İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

wowifi için de deneyeceğim..bakalım işe yarayacak mı..
  2. S

Yardım Gcam çalışmıyor

persist.camera.HAL3.enabled=1 persist.vendor.camera.HAL3.enabled=1
  3. S

Sohbet Mi 8 Kulaklık Önerisi

Eu rom 8.1 li mi note 3 lere bile geldi. Bluetooth menusunde eşlenen cihazın türüne göre küçük bir yazıyla çıkıyor (aptx, aac gibi). Mi 8 llerde hayli hayli vardır
  4. S

Çözüldü Cepportun İşgüzarlığı

Şu saaten sonra kimseyle uzlaşmak zorunda değilsin..Elinde karar var, ücret iadesi veya aynı ürün,temin edilemiyorsa bir üst modelini satıcı vermek zorunda. Senin paşa gönlün hangisini istiyorsa o..heyet kararı= mahkeme kararı.. Yok redmi 6ymış a2 lite falan...Aklını başına topla , mahkeme seni...
  5. S

Yardım Televizyona video yansıtma

Kendi televizyonum Lg harici her tv ye yansıtıyor..bunu yükleyerek çözdüm sorunu..denediklerim içinde en sorunsuzu bu. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.toxic.apps.chrome
  6. S

Soru Mi Note 3 İçin Android 8

Stabil sürümde çalışıyor..betalarda değil henüz..ancak son betalarda kamera bayağı düzelmiş, özellikle hdr pro çok başarılı, gcam aratmıyor 1544396922 Akşamdan sabaha 15-20 lik kayıp ne olursa olsun çok fazla hocam..stabiller ve tüm betaları kurup deniyorum..en fazla yuzde 5 lik , o da ilk...
  7. S

Oreolu betadan sonra 7.1 nedir arkadaş?!! Geçin eu roma..son 3 betada kamera düzelmiş, tam ekran hareketleri harika, yüz tanıma karanlıkta bile çalışıyor.. Afedersiniz sidik zoruyla global çıkarmaya çalışıyorlar, beceremiyorlar.. yüz tanıma falan da gelmez.. boşuna beklemeyin..
  8. S

Haber Miui 10 global beta test kullanıcıları aranıyor!

Aylardır miui 10 global geldi gelecek, gelmedi ne zaman gelecek ühü diye ağlaşan çok sevgili mi note 3 kullanıcıları! İşte hasretle beklenen müjde!! Xiaomi global beta tester arıyor..Hemen kayıtlı test kullanıcı olun, miui 10 global ilk size gelsin, deneyin, kullanın, bol geri bildirimde...
  9. S

Rehber Mi Note 3 ResurrectionRemix Rom Kurulum Rehberi (AOSP) (8.1)

Ben rootsuz kullandığım İçin telefonu, sıkıntı benim için..Teşekkürler bilgilendirdiğin için..
  10. S

Rehber Mi Note 3 ResurrectionRemix Rom Kurulum Rehberi (AOSP) (8.1)

Kardeşim, ahize ,müzik ses seviyesi nasıl? Bu romu mi6 ya kuranlar en çok sesin düşüklüğünden şikayet ediyorlardı. Bir de stock miui kamera, gcam var mı hazır?
  11. S

Hocam sen de bi geçemedin giti aylardır:) 1540205783 1540206082 Şu an en son beta eu 8.10.18 yüklü, bir ihtimal resim kalitesi düzelmiştir diye yükledim, ancak nafile..eu 9.5.8 ya da global 9.6.2 nin yanına yaklaşamaz..Xiaomi, miui 10 da kamera yazılımını beceemedi..mi 8 lerde de aynı şikayet...
  12. S

Sohbet Xiaomi Almamanız İçin Geçerli Sebepler

Band 20 ..Bu kadar önemli olabileceğini tahmin etmemiştim..Telefonu almadan önce (mi note 3, Türk Telekom hatlı), yazıp çizilenlerden vodafone hatlarda , o da kırsalda sıkıntı yaratabileceği, en kötü halde 3g ile güzelcene idare edilebileceğini sanmıştım..Kazın ayağının öyle olmadığını,kaz...
  13. S

S2 kamera

Amaaan altı üstü telefon işte, hepsi aynı..Arabanın keyfini sür, hayırlı olsun tekrar
  14. S

S2 kamera

Hayırlısı olsun..Allah sağlık versin, gerisi boş..
  15. S

S2 kamera

Mi note 3 vs. S2 :) sattın mı?
Üst Alt