soneryldzgs1905 kullanıcısının son içeriği

1. soneryldzgs1905

Yardım Tür kitaplığı/DLL yükleme hatası

Edl moda aldıktan sonra Mi A2 stok rom flashlarken bu hatayı veriyor
  2. soneryldzgs1905

Yardım Mi A2 Açılmama sorunu

İkinci mesajıma cevap vermediniz ?
  3. soneryldzgs1905

Geçtim cevap bekliyorum. Bu sırada yardımcı olabilecek başka birileri varsa denemek istiyorum telefonsuz kaldım.
  4. soneryldzgs1905

Dün bir room yüklerken başarılı oldu yeniden başlat dediğimde bir daha açılmadı. Tuş kombinasyonlarına bastığımda vs herhangi bir tepki alamıyorum bir görüntü gelmiyor. Sadece pc ye bağladığımda bağlantı noktalarında Qualcomm HS-USB QDLoader 9008(COM3) olarak geliyor. MiFlash'ın farklı...
  5. soneryldzgs1905

Yardım Mİ A2 Edl Modu Olmuyor

bildiğim site var ordan indiriyorum şuan win 7 64 bit :)
  6. soneryldzgs1905

Win7 64 bit pc yok mevcutta şuan benim bilgisayarım var win10 64 bit. Başka yolu yokmu . Çözemiyorum 1585579873 Şuan iso indiriyorum win7 64 bit yapacak birşey yok birde öyle deneyeceğim
  7. soneryldzgs1905

Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

Hayır silmedim twrp moda erişemiyorum ve ayriyetten ben yanlış rom yüklemişim
  8. soneryldzgs1905

Rom yüklemesi yaparken fark edemedim Mi A2 telefonuma Mi A2 Lite rom yüklemişim
  9. soneryldzgs1905

Selamın aleyküm usta. Bir konuda yardım isteyecektim. Dün bir room yüklerken başarılı oldu yeniden başlat dediğimde bir daha açılmadı. Tuş kombinasyonlarına bastığımda vs herhangi bir tepki alamıyorum bir görüntü gelmiyor. Sadece pc ye bağladığımda bağlantı noktalarında Qualcomm HS-USB QDLoader...
  10. soneryldzgs1905

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın çümleten :)
  11. soneryldzgs1905

Rehber vbmeta - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

Telefon ne fastboot nede twrp moduna geçmiyor yanlış Rom yüklediğim için. Bu adımda ne yapmam lazım ?
  12. soneryldzgs1905

Yardım Telefon Siyah Ekranda Kaldı Açılmıyor !!!

Yardım edecek kimse yokmu.. Lütfen ????
  13. soneryldzgs1905

Onu yapıyorum şuan başka bir çare yok mu arkadaşlar .? 1585503175 Evet açıldı cihaz yeniden twrp yükledim fakat bu seferde yanlış rom yükledim bu problem cıktı ortaya
  14. soneryldzgs1905

Evet yanlış rom yükledim fakat benim sorunum bu zaten. Dogrusunu yüklemek için fastboot yada twrp ekranına gelemiyorum telefon şuan açılmıyor. Ne yapmam lazım ?
  15. soneryldzgs1905

Malesef ikiside olmuyor. Kafayı yicem ya. Başka nasıl yapılabilir ?
Üst Alt