Soner kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım mi5 çöktü açılmıyor

Sorunu çözer mi dersiniz? Cihaz şuan test point dahil hiç şey şeye tepki vermiyor. Önceden batarya soketini söküp takınca açılırdı şimdi tepki yok. 1550270628 Delta anakart değişiminden başka çözüm yok derken bunu neye dayanarak söyledi bilmiyorum ancak tekrar power değişimi ile kurtarabilsek...
  2. S

Hocam sorun bi yerden sonra power ic'yi aşıp ana kartı tamamen yakıyor sanırım. Delta ilk göndermemde power ic değiştirdim dedi ancak arıza bir hafta sonra tekrarladı. Yeniden gönderince de anakart değişecek başka yolu yok dedi. Fikriniz nedir?
  3. S

Arıza garanti devam ederken başladı. Gönderdim tamir ettik dediler. Güya power entegresi değişmiş. Bi hafta sonra arıza tekrarladı ve garantisi artık yoktu. Garantiniz varsa tekrar tekrar gönderin. Üçüncü aynı arıza tekrarında cihaz değişimi isteme hakkınız var. Deltanın elinde muhtemelen...
  4. S

Son durumu bildireyim: Cihaz tekrar deltaya gitti. Sorunun devam ettiğini belirtince, garantimin bitmesine rağmen ücretsiz onarım yapacaklarını söylediler. On gün kadar sonra cihazın tamirinin mümkün olmadığını ve 1200TL karşılığında anakart değişimi yapabileceklerini belirttiler. Astarı...
  5. S

Bir elektronikci olarak görüşün nedir hocam? Uğraşmaya değer mi? Bu arada cihazı tekrar tamirciye verdim pek umudum olmasa da.
  6. S

Aynı fikirdeyim. Saat gibi çalışan telefon planlı eskitmenin kurbanı oldu. Telefonu tekrar açabilirsem 9.5 ten 8.2 ye düşürmeyi deneyeceğim. Fazla umutlu değilim ama denemiş oluruz. Tek sorun kilit açılana kadar geçecek üç günlük süreçte cihazı açık tutabilmekte.
  7. S

silence37 Hocam yukarıda da belirttiğim gibi şuan miui9 yüklü cihazda ona rağmen kapandı. Miui 10 kaynaklı olmayabilir. Ya da miui 10 cihaza geri dönülmez bazı arızalar açmış olabilir.
  8. S

Hocam ısı sensörü gibi bir düzenek var mı ana kartta? Yanlış değer okuyup devreyi kesiyor olabilir mi? hyper_jam
  9. S

Aynı durumu yaşayan arkadaşlar için başımdan geçenleri yazayım. Cihaz delta servise gitti. Garanti kapsamında tamiri yirmi günde tamamlandı. Bana döndüğünde beklemediğim şekilde saat gibi çalışıyordu. Ancak on beş günün ardından tekrar kapandı ve ne yaptıysam açılmadı. Bu sürecin sonunda...
  10. S

emr61 Şarj cihazı amerikan. Kutudan çıkan orjinal şarj aleti. Global stabil Miui 10 kurulu. Sorum şu: cihaz şuan açıldı iki gündür de sorunsuz çalışıyor. Power entegresinde sorun olan telefonun bir süre açılmayıp sonra birden hiç bir şey olmamiș gibi çalışmasi normal midir? Hocam birde...
  11. S

Soru Telefonun kapanıp tepkisiz kalması Mi 5

Benzeri sorunu hâlâ yaşıyorum. Foruma daha önce yazdığım yardım mesajı şöyle: "Merhaba, Telefonum kapandi ve açamıyorum. *İlk defa kapanmıyor. Son 1 hafta içinde aynı sorunu 3. Tekrarlayıșı. *Kapandığında şarjı vardı. *Hiç bir tuş kombinasyonuna tepki vermiyor. *Bilgisayar hiç bir...
  12. S

Telefon iki günün ardından tekrar açıldı. Açıldığında şarj %47 görünüyordu. Şarja takmamla beraber saniyeler içinde %100 gösterdi. Bu sorunlar başlayana kadar batarya stabildi. Power entegresi hakkında şüphelerim arttı ancak merak ettiğim şey şu: entegre arızalı olsa telefon ara sıra da olsa...
  13. S

Merakla bekliyorum. Umarım hallolur.
  14. S

Son bir haftada gördüğüm üçüncü birebir aynı vaka. Birebir aynı durumdayim. Galiba mi5 in ömrü buraya kadarmıș. Kendimi sorunumu da ekleyeyim: Merhaba, Telefonum kapandi ve açamıyorum. *İlk defa kapanmıyor. Son 1 hafta içinde aynı sorunu 3. Tekrarlayıșı. *Kapandığında şarjı vardı. *Hiç...
  15. S

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

Merhaba, Telefonum kapandi ve açamıyorum. *İlk defa kapanmıyor. Son 1 hafta içinde aynı sorunu 3. Tekrarlayıșı. *Kapandığında şarjı vardı. *Hiç bir tuş kombinasyonuna tepki vermiyor. *Bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor. *Șarja takınca tepki vermiyor. *Açılınca tekrar kapanana kadar...
Üst Alt