Solin kullanıcısının son içeriği

1. Solin

Sohbet Türknet vs Vodafone net

Netspeed'te önerdiğiniz tarife, paket vs. varmı bildiğiniz, önerdiğiniz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Solin

Neetspeed Türk telekom fiber altyapısı altında çalışıyor mu peki? Çünkü bulunduğum adreste Türk telekom fiber alt yapısı mevcut ondan, dolayı. Birde Neetspeed'in aceba hangi tariflerini önerirsiniz? Teşekkür ederim ilginiz için. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Solin

Varmı önerdiğiniz kampanyalar beyler? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Solin

Arkadaşlar herkese merhabalar.. Yeni bir eve taşındım, bu durumdan dolayı taşıdığım adreste fiber alt yapı olduğu için eski adresinde kullanmış olduğum türknet i burada kullanamayacağımı öğrendim. Mecbur iptal etmek durumunda kaldım.. Şu sıralar internet kampanyalarını pek takip edemedim.. Yeni...
  5. Solin

Yardım Temalar arka planda çalışmasına dair her sabah bildirim geliyor

Aynen bende de kaç zamandır böyle. Ana menüden temalar'a girip tekrar arka planda çalışan temalar uygulamasını çıkarıyorum, bildirim de gitmiş oluyor bu vesile ile. Onun dışında arkadaşın dediği gibi bildirimi gizleyebilirsin. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Solin

Soru Mİ6 vs. Mi8 Lite Sizce Hangisi?

Mi8 için şimdilik bütçem yeterli değil. 2000 é mi6yı verdiğim için aldığım parayla kapalı kutu sıfır mi8 lite alıyorum. Hiç değilse sıfır cihaz sahibi olurum [emoji4] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Solin

Yarın satıl işlemini gerçekleştirecem. Mi8 Lite hanemize hayırlı olsun diyelim [emoji4] Gerçi mi6yı da aşırı seviyorum ama verilebilecek ikinci el fiyatın en iyi teklifi geldiği için elden çıkarma zamanı geldi diye düşünüyorum. Birkaç ay sonra ikinci el olaral satmayı düşünürsem daha alt fiyata...
  8. Solin

Seçim öneriniz varmı peki :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Solin

Bende öyle düşünmüştüm sizin gibi fakat şuan mi6ya alabileceğim en iyi fiyat teklifi aldım diyebilirim[emoji4] 2000 TL nin üzerinde gitmez diye düşünerek fırsat elime gelmişken değerlendirsem mi diye düşünüyorum :)) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Solin

Bende öyle düşünüyorum ama çoğunluk satma böyle bir hata yapma diyor :)) çok kararsız kaldım ya [emoji4] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Solin

İyi günler arkadaşlar. Şuan kullanmış olduğum Xiaomi Mi6'ya yakın bir arkadaşım talip oldu 2000tl'ye. Mi6'mı satıp, Mi8 Lite almayı düşünüyorum lakin kararsız kaldım. Çevremde kimi mi6yı sat, sıfır mi8 lite al diyor. Kimi de satma pişman olursun diyor. Kararsız kaldım. Sizlerin de fikirlerini...
  12. Solin

Ana Başlık Sıkça Sorulan Sorular

Mİ6 kullanıcısıyım, aynı durumu bende farkettim cihazımda. Sebebini bilen varmı beyler? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Solin

Haber Turk.Net'e Zam

Umarım Türknet'e zam gelmez. 64.99 TL ödüyorum bende. Ola ki zam gelirse iptal ettirir, boykot edip kullanmam. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Solin

Sohbet Hangi İnternet Sağlayıcı Kullanıyorsunuz?

Yaklaşık 4 aydır TürkNet kullanıyorum. 35 Mbps hız, AKN yok, aylık 1000dk her yöne konuşma hediye. Ayda 65 TL ödüyorum. Bağlayana kadar muhatap bulmakta canım çıkmıştı ama son zamanlarda mükemmel diyebilirim. Ayrıca "Arkadaşını Getir" kampanyası ile herhangi birini TürkNet'li yaparsan, o ay...
  15. Solin

İpucu Miui10 kilit ekranı bildirimleri (Çözüm)

Umarım dilediğimiz gibi olur bakalım, görelim. :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt