soldiermertefe kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 12.5 Mi 11 Lite 4G Volte çalışmıyor.

1639995693 Dm den yazın bana
  2. S

Genelde artık heryerde var 4.5 G sıkıntı çıkarmıyor
  3. S

Bende aynı cihazda kullanıyorum volteyi , arama yerine *#*#4636#*#* yapın telefon bilgileri 2 den sadece LTE secerseniz aktif oluyor , diğer bütün seçenekleri denedim olmuyor.
  4. S

Yardım mi kilit açma durumu

USB hata ayıklama açtınız mi
  5. S

Yardım mi kilit açma durumu

Cihaz yurtdışı mi
  6. S

İpucu Redmi Note 8 Pro - SoftBrick | HardBrick | BootLoop - Hakkında Önemli Bilgilendirme !

İyi akşamlar diliyorum, başıma şöyle bi sıkıntı geldi note 8 pro cihaz yurtdışı imei islemi yapıldı normal imei klonlandi cihaz kapandı , sonra tekrar imei işlemi yapıldı cihazda şebeke gelmedi , birkaç defe değişik imei lerle denendi aynı şebeke yok , cihaza fastboottan rom atarken bootloader...
  7. S

Soru Yurtdışı Mi 9T Güncelleme Yapamıyorum

Twrp den Formattan veya fastbottan IMEI silinmez , (Twrp romunu komple indirip kurun yada fastbot room indirip kurun en son sürümü ) 12.0.5-6 global veya Eu hangisi ise Twrp romunu komple indirin kurun ne datalariniz nede IMEI niz silinir.
  8. S

Alış Redmi Note 7 kamera aranıyor.

Eski kamesı nerede durumu ne
  9. S

Yardım Volte Vodafone Sorunu(kapatamıyorum)

En son olarak fabrika ayarlarina dönün başka biyol kalmamış
  10. S

Yardım Volte Vodafone Sorunu(kapatamıyorum)

Telefon bölümünden *#*#4636#*#* kodunu girin cikan menüden sim1 veya sim 2 ye takılı ise 1 veya 2 seçin ardından volte temel hazırlık bölümünü kapatın
  11. S

Alış Redmi Note 7 kamera aranıyor.

1573837191 Hocam kamera bulabildiniz mi
  12. S

Satış Satılık Mi 8 lite Arka Çift kamera

Elimde Mi 8 lite arka kamera var sıfır , kendi telefonuma getirtmistim yanlış gelmiş bende satıyorum 120TL ( benim telefon redmi note 7) Redmi note 7 arka kamera ile takasta yapabilirim
  13. S

Yardım Arka kamera bulanık çekiyor

Arka kamera bulanık çekiyor ne yaptıysam düzelmedi , fabrika ayarlarına sıfırladım olmadı ne yapmam gerekir sizce
Üst Alt