solaytekin kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Kısa mesaj uygulaması

Ne denediysem işe yaramadı.
  2. S

Normal ve full sürümünüde indirdim ama mesaj geldiğinde ses çıkmıyor? Ses çıkması için yapılabilecek bir şey varmı
  3. S

Telefonda Google in mesajlaşma uygulaması kullanılmış, internet kapalı olduğunda kısa mesaj alıyor fakat gönderemiyorsunuz. Dün aldığım ve şu ana kadar beğenerek kullandığım telefonda böyle bir uygulamaya gidilmesi çok saçma olmuş. Telefonun iki ana özelliğinden biri aramak, diğeride mesaj...
  4. S

Soru Mİ 6 İçin En İyi Stabil Rom Önerisi Nedir ?

Buradan bağımsız olarak Xda da Mi 6 için çıkan her romu denedim, bence havoc 3.0 dan iyi rom yok.
  5. S

Rom Havoc OS 3.0 Android 10 (Sagit)

Mobil veri ve wifi karışık ama telefon rootlu ve greenify kurulu.
  6. S

Rom Havoc OS 3.0 Android 10 (Sagit)

Global ve eu romlarda ki ses kısıklığı bu romda yok. Diğer mi tellerdeki gibi bangır bangır ses elbette yok ama eskisinden daha yüksek ses çıkıyor. Romda gayet stabil duruyor, iconlar ve diğer görseller daha iyi olabilirdi ama stabil olsun yeter.
  7. S

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

Arkadaşlar cihazın kilidini açtım açılışta unlocked çıktı. Sayfa başında arkadaş 72 saat sonra aynı işlemleri tekrar yapın demiş, şimdi kilit açılmadımı?
  8. S

Rom Miui Pro 9.6.14 Pie (Redmi 5 Plus için) Rom

Twrp olmadan custom hiç bir rom yüklenmez.
  9. S

Rom Miui Pro 9.6.14 Pie (Redmi 5 Plus için) Rom

Bu romu kurdum, kurarken email hesabında sürekli yeniden deneyin hatası verdi kaldırıp Resurection Remix rom kurdum. Bana göre Aosp 6.6 dan daha iyi bir rom tavsiye ederim.
  10. S

Soru Redmi 5 plus için çentikli güzel rom varmı

Çentikli rom nedir?
  11. S

İpucu Mi5s Twrp Yükleme/Root Aracı (Kolay Yöntem)

2 konuda bulunan twrp yöntemini denedim twrp yüklenmedi. İnternet te bir yöntem bulup son sürüm twrp yükledim. XDA dan rom bulup yüklüyorum. Root yüklenmiyor. Yeniden root yüklemek için twrp ye girdiğimde telefon hafızası 0 mb görünüyor ve Format data yapmadan düzelmiyor. Daha önce redmi 4a...
  12. S

Soru Xiaomi cihazlarda batarya performansını artirmak icin ipucu

Greenify uygulamasını kullanın ve her şarjdan sonra cihazı yeniden başlatın...
  13. S

Bölge ve Tema problemi

Nasıl güncellediniz telefonu? Mi ve google hesabını silip telefonu yeniden başlatıp deneyin bakalım . Olmazsa teli sıfırlamanızı önermem, fabrika ayarlarına döndürünce imeisi uçanlar varmış, diğer önerileride bekleyin, olmazsa mi flash veya twrp üzerinden romu yeniden yüklersiniz.
  14. S

Rehber Rom Yüklemeden Önce Mutlaka Bakılması Gerekenler(Mİ6)

Tam hallettim diye yazacakken sizin mesajı gördüm, aynen dediğiniz gibi tekrar recovery den başlatınca kopyaladı teşekkürler...
Üst Alt