Sohter1kan kullanıcısının son içeriği

1. Sohter1kan

Rom Xiaomi Poco F2 Pro HELLAS Stabil Rom V12.5.7.0.RJKCNXM

İlk defa custom rom yükledim . Bu tarz romlarda Banka hesap uygulamaları Sosyal medya şifreleri konusunda bir güvensizlik olabilir mi ?
  2. Sohter1kan

Yardım Romdan sonra Twrp ekranında kalma

Evet rom kurulumundan sonra onu yaptım sürekli Twrpye atıyor
  3. Sohter1kan

Yardım Romdan sonra Twrp ekranında kalma

F2 pro cihazımı ilk defa videoları izleyerek trwp ile rom atmak istedim herşeyi yapmama rağmen sürekli Twrp ekranında kalıyor ACİL Yardım edebilecek var mı
  4. Sohter1kan

Yardım F2 Pro Oyunlarda ısınma kasma

1644921268 Hocam benim bu konularda tek bilgim flashboot romu indirip mi flash ile flashlamak nasil yapabilirim veya konusu vs var mı
  5. Sohter1kan

Yardım F2 Pro Oyunlarda ısınma kasma

Arkadaşlar F2 Pro cihazım oyunlarda daha 5 dakika geçmeden aşırı şekilde kasıyor ısınıyor gecikme yapıyor düşük ayarda da böyle yüksek ayarda da Hard reset atıp eu 12.5 Endonezya 12.5 Endonezya 12.0.4 romlarini denedim ama geçmedi problemim baska önerisi olan var mı acaba ?
  6. Sohter1kan

Yardım Poco x3 NFC sorunlarım

Garantisiz, Bl kilidinin açılmasını bekliyorum. Umarım romla alakalıdır çünkü arkadaşlarımin öve öve bitiremediği poco ile karşılaşmadim ..
  7. Sohter1kan

Yardım Poco x3 NFC sorunlarım

Cihazı alalı 1 hafta oldu ama bazı sorunlar var Wifi mobil veri arası sürekli gidip geliyor (başka cihazlarda sorun yok wifi sağlam) Sosyal medya bildirimleri çoğu zaman gelmiyor kapatıp açınca geliyor Oyunlarda en düşük ayarlarda bile inceden bir kasma var Bataryasi 5000 kusur olmasına...
  8. Sohter1kan

Yardım Note 8 pro Anakart değişimi

Ücretli onarımlar bölümüne yazılımsal sorunlar dışında konu bulamadım . Parça olarak da benim bulmam değil tamiri yapacak kişiyi de bulmam gerek
  9. Sohter1kan

Yardım Note 8 pro Anakart değişimi

Arkadaşlar telefonumu bir teknik servise gösterdim anakartta sorun olduğunu söyledi parça değişti ama sorun düzelmedi. Sonra komple yeni kart lazım ama piyasada bulunmuyor diyerek telefonu bana geri gönderdi Yeni kart bulmam gerçekten mümkün değil mi ve bu değişimi yapacak birileri önerecek var...
  10. Sohter1kan

MIUI 11 Redmi Note 8 Pro - MIUI v11 V11.0.1.0 PGGMIXM - Global Kararlı Rom

Bir telefoncuya gösterdim kısa devre vs varmı diye bulamadı . İşlemcide Felan derin problem varsa onu bilemem
  11. Sohter1kan

Telefonda oyun oynarken böyle darboğaz gibi bişey var. Oyunda kasma yok ama algılama da gecikme var. Normalde ısınma yok oyuna girince ilk dakikadan el tutulmayacak seviyeye çıkıyor . Açtığım konulara bakabilirsen hep bunun üzerine ama sonuç bulamadım. Eu Endo hindistan global hepsini denedim...
  12. Sohter1kan

Arkadaşlar telefonumun sorununu hiçbir mıuı 12 romu ile çözemedim. 11 flashlayip denesem saçma mi olur
  13. Sohter1kan

Yardım Note 8 pro Sorun

Geliştiricii seçeneklerinden ayarlanabilecek herşeyi denedim olmadı
  14. Sohter1kan

Yardım Note 8 pro Sorun

Arkadaşlar Pes Mobile oynamak için bu cihazı aldım ama 2 aydır telefon oynatmıyor akıcılık olarak bir problem yok ama gecikme takılma gibi şeyler yapıyor attığım videodaki olay en somut göstergesi ne yapsam geçmedi Defalarca rom attım sıfırladım nafile . Donanımsal olarak düşürme sıvı teması...
  15. Sohter1kan

Yardım Redmi Note 8 Pro Aşırı Isınma

Aynı sorunu bende yaşıyorum 3 aylık note 8 pro ilk ay sorunsuz kullandım . İki aydır oyunlarda alev topu gibi . Endonezya rom yüklettim, hard reset attım tamirciye götürüp içine baktırdim çözüm bulamadım henüz
Üst Alt