socrates3000 kullanıcısının son içeriği

1. socrates3000

Yardım Xiaomi 14 Pro EU veya Global Rom

selamlar, bende arkadaşıma çinden aldırdım 14 pro. boatloader nasıl açılıyor bilgisi olan var mı? araştırdığımda hyperos da xioami boatloader a izin vermiyor şeklinde yazılar gördüm.
  2. socrates3000

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

teşekkür ederim hocam. romu nerden bulabilirim?
  3. socrates3000

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

arkadaşlar hindistan romuna miui 11 geldi mi? bilginiz var mı? bende k20 pro var ve global rom yüklü. arama kısmı stok android bildiğiniz üzere ancak pek beğenmiyorum ben. eğer geldiyse hindistan romunu kurayım.
  4. socrates3000

bende bekliyorum hala... alan varsa yazsın lütfen
  5. socrates3000

MIUI 11 MIUI11 Global Rom Güncelleme Tarihleri ve Canlı Yayın Tanıtımı

k20 pro da global rom kullanıyorum. önceden hindistan romu yüklemiştim. bu rom da arama kısmında hızlı arama ve görüşme kaydetme gibi özellikler yok global olduğu için. gelecek olan miui 11 de de bu özellikler olmazsa hindistan romuna geçerim tekrar.
  6. socrates3000

Soru MIUI 11 Güncellemesi

arkadaşlar bende k20 pro var çinden aldırmıştım arkadaşa. önce hindistan romu kurdum. global çıkınca global rom kurdum yani mi9t pro oldu. açıklanan listede mi9t pro göremedim. güncelleme gelecek mi? yoksa hindistan romuna geri dönüş mü yapayım? ne dersiniz?
  7. socrates3000

Yardım Mi 9t Pro Sesli Arama Kaydı Sorunu?

teşekkür ederim üstad.
  8. socrates3000

Yardım Mi 9t Pro Sesli Arama Kaydı Sorunu?

hocam hangi rom yüklü sizde? ben k 20 pro ya global rom yüklemiştim. miui 11 için hangi rom yüklemem gerekir?
  9. socrates3000

Çözüldü Xiaomi K20 pro Rom silindi

Burada var global, eu, hindistan hangisini istersen forumda var dostum. İndir mi flash tool ile kur. Bu arada ben twrp kurmuyorum telefona çünkü gördüğüm kadarıyla herkes twrp den sorun yaşıyor
  10. socrates3000

Çözüldü Xiaomi K20 pro Rom silindi

Mi flash tool ile rom yükle dostum.
  11. socrates3000

Rehber Redmi K20 Pro cihazı Global sürüme ( MI 9T Pro ) Dönüştürme Rehberi

Global rom a geçtim. Bence güzel ve akıcı. Arama kısmında hızlı arama tuşları çalışmıyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  12. socrates3000

hocam eu rom kurmadım hiç. hindistan romu vardı bende. ilk izlenimlerime göre bence güzel. akıcı. ama dediğim gibi bence. beğenmeyen olacaktır. arama kısmı değişik olmuş. alışır insanoğlu ona da :) ben telefon konuşmalarını kaydetme kısmını göremedim. diğer romlarda arama yaparken ekranda...
  13. socrates3000

çözdüm üstad teşekkür ederim ilginiz için
  14. socrates3000

üstad selamlar. cihaz fastboot ta kaldı. yardımcı olabilir misiniz lütfen
  15. socrates3000

Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

üstad benim telefon bu durumda. diğer resimdeki flash tool ile kurdum.
Üst Alt