sobig kullanıcısının son içeriği

1. sobig

Çözüldü Mi Mix 2 TWRP Yükleyemiyorum

büyük bir heyecanla bir konu insan bekliyoruz : D
  2. sobig

yaparsın sen touchwiz frameworkunu android framworke yeniden yazarsın bence : D
  3. sobig

o zaman sana bir yol daha vereyeim, odexed ve dodexed bir dunya dr.ketan samsuıng rom var. indir odexed ise deodex yap, apk decompile yap bağımlılıklarına bak gerekenleri topla flasable zip yap, senden samsung klavye bekletyen bir konu insan var : )
  4. sobig

ben yolu gösterdim gerisi sende, twrp yoksa odexed olarak portla ;-)
  5. sobig

apk port için hala full deodex telefon arıyosanız nasıl yapılacağını ben hiç bilemem :D
  6. sobig

bunu bilmeden apk portlamaya çalışmak... stock rom ile twrp kullanılacaksa no verity yada magisk flaslanmalı.
  7. sobig

komutu "fastboot flash recovery twrp_321_miuitr_v3.1.img.img" şeklinde denemelisin.
  8. sobig

komut penceresi ile hata aldığınız ekran görüntüsünü görelim..
  9. sobig

Sohbet Beklenen hafta geldi ne yapmayı planlıyorsunuz ?

telefonu twrp ile başlatıp mount kısmından system işaretleyip yeniden başlatıp system folder içinden istediğinizi silin..
  10. sobig

Mod Samsung klavye nasıl çalıştırılabilir?

Cihazın deodex olmasına zaten gerek yok. *system image çekip deodex yapılabilir. *deodex yapılmış bir custom rom içinden gerekenleri çekip üzerinde çalışılabilir.
  11. sobig

Mod Samsung klavye nasıl çalıştırılabilir?

Samsung klavyesini portlayabilmek için klavyenin lib,jar,xml gibi dependencies bilmek ve daha sonra istenen xml perm durumlarının sağlanması gerekir.
  12. sobig

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Sayın hocam düzeltirseniz çok makbule geçer. Teşekkürler.
  13. sobig

Duyuru Yaşanan Geçici Kesintiden Dolayı Özür Dileriz!

kullanıcılarından reklam engelleyici kullanmamaları konusundaki çağrışımlarınızda sizin oralardaki akıl vereceğine para ver sözünü özümsemiş olduğunuzu anlıyoruz HiddeNKinG bey 1552726767 "Umarım ilk sırada olursunuz!" yeterli.
  14. sobig

üzülmenize gerek yok veliazak bey kuralları aşan bir tavrım olmadı, tariktastan bey eleştiride çirkin bir tavır göremedim, chatin_62 bey olayın üzümle bağla sevme ve dövme ile ilgisi yok forum yöneticileri için söylüyorum tepeden tırnağa kadar eleştri kabul edememeniz ve özeleştri yapamamanız...
  15. sobig

cözüm öneriniz sizlere yakıştıramadım HiddeNKinG bey, yöneticiler yapıcı olmalı..
Üst Alt