snn53 kullanıcısının son içeriği

1. snn53

Çözüldü Mi10t klavye donması

Google klavyenin halt yemesiymiş, guncelleme kaldirdim duzeldi. Sorunu yaşayanlara
  2. snn53

Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Mi 10 t yi miui 14 e guncelledim, dun bir anda kilit tuşu kendi kendine basmaya başladi. Normalde basinca tepki veriyo ama dokununca vermeye başladi kendi kendine bişeyler oldu kapatip açmaya çaliştim takildi sonra duzeldi. Bunu yaşayan varmi ? Miui 14 den mi kaynaklaniyor ? Global surum
  3. snn53

MIUI 14 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V14.0.1.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Endonezya surum de vowifi kendiliginden geliyomu acaba yine root mu yapmak lazim, deneyen oldumu ?
  4. snn53

Klavyede yazdiklarim sonradan yaziliyodu, bende versiyon düşürdüm zaten şarjida kotuydu son versiyonun. Global 12.0.11 e geri dondum telefon kendine geldi :)) xiaomi guncelleme ile telefonun canına okuyo.
  5. snn53

Arkadaşlar merhaba, mi10t kullanıyorum son bi kaç gündür klavye donmaya başladı sebebi nedir biliyormusunuz ? Bi cihaz daha var redmi note 8 onda da surekli oluyo bu olay.
  6. snn53

MIUI 13 Mi 10T / Pro – Endonezya Kararlı V13.0.6.0.SJDIDXM

Hocam şimdi normal olarak endonezya rom yuklesem, hemen ardindan root mu yapmam gerek. Twrp mi yuklemem lazim ilk, çalişan twrp varmi bu son endo surumunde.
  7. snn53

MIUI 13 Mi 10T / Pro – Endonezya Kararlı V13.0.6.0.SJDIDXM

Vowifi mevzusu yok dimi arkadaşlar hala endonezya romda
  8. snn53

Soru Xiaomi.eu 13.0.7

Twrp yuklemeden direk fastboot eu rom yuklemek istiyorum, bu mumkunmu ? Fastbook moda alip miflash uygulamasi ile ?
  9. snn53

Soru Mİ9 2022'de Alınır mı?

Ekranda yanik iz vs iyice kontrol edin, beyaz ekranda ve füme gri ekranlarda iyice bakin ekran işigini kisiklara alin izler o renklerde belli olabiliyor. Pili muhtemelen bitiktir bataryasini değişirsiniz, tamirsiz sokulmemiş olmasina dikkat edin. Kamerasi ve performansi iyidir alinir. (2 sene...
  10. snn53

Rom Mi 10T/PRO GLOBAL V13.0.3.0 SJDMIXM

Hocam siz otadanmı güncellediniz yoksa temiz kurulummu yaptınız. Ben otadan güncelledim sanırım pc ile temiz kurulum yapmam lazım ondan kaynaklanıyor.
  11. snn53

Rom Mi 10T/PRO GLOBAL V13.0.3.0 SJDMIXM

Merhaba arkadaşlar miui 13 global guncelledim otadan, şarj çok hizli tukenmeye başladi sanki. Sizdede aynimi durum ?
  12. snn53

Soru Vdsl Adsl Modem

Rica ederim.. :))
  13. snn53

Soru Vdsl Adsl Modem

Hocam şuan ne kadar ödüyorsunuz bilmiyorum fakat turknet 5 veya 10₺ zam koyar her sene yaptığı gibi, 105-110₺ civarı olur eğer insafsızlıkları tutmazsa :D Ayrıca zaten tüm sağlayıcılar Telekom altyapısı kullanıyor, yani tüm kablolar telekomun :D turknetin kendi altyapisi olan belirli yerler de...
  14. snn53

Soru Vdsl Adsl Modem

Hocam türk telekom aşırı pahalı, turknette muhattap durumu eskisinden daha iyi. Yani eğer altyapında sorun yoksa stabil internetin çalışıyorsa hiç düşünme türknete geç 5 senedir türknet kullanıyorum hiç sıkıntı çekmedim, sadece yeni eve taşındım port yoktu telekomla hallettim işimi onlara...
  15. snn53

Soru Vdsl Adsl Modem

Hiç modem desteğine girme bence, ekstra fatura odeyeceksin, eğer internet sağlayicindan memnunsan ikinci el bi vdsl modem, hattini da yukselt devam et. Tavsiyem türknet, hattinin kapasitesinin en yukseğini veriyor. Benim altyapım 80 megabit, rahatlıkla 80-85 arası geliyor.
Üst Alt