snmzr kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım WhatsApp Işık

hay canını yiyeyim dedim acaba bende mi patladı yazılımsal ise çözerler :D
  2. S

Güncelleme Miui 10 Global Beta 8.7.5 Güncellemesi

teşekkürler bende yanmıyorda dedim acaba güncellemeden sonra mı oldu o zaman en iyisi sıfırlamak
  3. S

sizdede mi 5 varmış sizede sorayım rahatsız ediyorum ama güncellemeden sonra wp den msj vs geldiginde bildirim lediniz yanıyor mu acaba bi kontrol eder misiniz ?
  4. S

gece gece sizi online gördüm soru sormak istiyorum telefonlarımız neredeyse aynı acaba güncellemeden sonra wp den bildirim gelince lediniz yanıyor mu ?
  5. S

Yardım WhatsApp Işık

Her yolu denedim en son buraya yazmak zorunda kaldım aramalarda ve normal şebeke mesajlarında yani herşeyde çalışan bildirim ledi WhatsApp mesajlarında çalışmıyor otomatik başlatma izinler hepsi tamam silip yükledim gene düzelmedi miui 10 a geçtikten sonra başladı yardım edecek yada aynı sorunu...
  6. S

Acil yardım arama ekranında birisi bizi aradığında kilit ekranındaki resimin gözükmesi için olan seçenek kaldırılmış mı arama ekranı beyaz ağırlıklı bir renk ve hoşuma gitmedi.
  7. S

Çözüldü Durum Çubuğu Kararması

Durum çubuğum durduk yerde karardı ekrandan kaynaklı bir sorun sandım ama çubuğu asafuya çekince renk geliyor ama normal dururken sonuk halde kalıyor.
  8. S

İnceleme MIUI 9 - 8.4.12 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

Mı 5 için güncelleme hala gelmedi değil mi askıya alındıktan sonra
  9. S

Mi 5 için bir kaç saat önce askıya alınmış çeşitli hatalardan dolayı bende de gözükmüyor.
  10. S

Mi 5 global beta romumda defalarca denememe ragmra guncelleme gözükmüyor geri çekilmiş olma ihtimali var mı? Sitede de gözükmüyor çünkü yeni update?
  11. S

Yardım Depolama ile ilgili

Telefonundan baya bir resim temizledim şuan ordakinin 3 de 1 ı kadar bı önbellek kalmıştır şuan bunlari temizlesem bir sorun olmaz yani değil mı sistem dosyası değiller?
  12. S

Bilen kimse yok mu :(
  13. S

Burada gördüğünüz gibi photoblob ve photoblob1 baya bir yer işgal ediyor her temizleme uygulamasına girdiğimde bunları gösteriyor bunlar önemli sistem dosyaları mı? yoksa gerçekten çöp dosya mı? Silersem bir sorun çıkar mı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.
  14. S

Yardım Mİ5 güncelleme sonrası değişim

Durumu biraz hortlattim ama bendede kablosuz bekleniyor hatası var wifi bağlı olsam bile bu hatayı veriyor çözebilen var mı?
Üst Alt