snipertime83 kullanıcısının son içeriği

1. S

Rehber Pocophone F1 IMEI Kayıt Sürecim

Bende zamanı geçirdik galiba, Kayıt ettirmedim ve IMEI caktiramadim napacagiz bilen var mı ? POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

Soru Pocophone F1 dokunmatik sorunu

Instagram video aniden 2 sn içinde bu hale geliyor malesef POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Ekran görüntüsü alıp paylaşacağım.
  4. S

Yardım Kilit ekranında durum çubuğu kapatma

Ayarlar/Kilit Parola / Gelişmiş Ayarlar... devamı orada benim bildiğim..
  5. S

Merhaba, 1 haftalık pocophone F1 kullanıcısıyım. cihazının dokunmatiği 18.12.2018 olmasına rağmen halen düzelmedi. Miu 10 kullanıyorum. Ayrıca videolarda görüntü kalitesi çok düşüyor :(
  6. S

Yardım Kilit ekranında durum çubuğu kapatma

Dokunma testini nasıl ve nereden yapabilirim ?
  7. S

Diğer Poco F1 ''Pie''Güncellemesinden sonraki değişiklikler

merhaba halen geç algılıyor. Sayfaları yukarı kaydırma işleminde uzun uzun kayması gerekirken yavaş yavaş alıyor.. bu da dokunmatik sorunundan mı kaynaklanıyor olabilir ?
  8. S

Sohbet Redmi Note 4

Wifi üzerinden bağlantı sağlıyorum. Film izlerken; kotamın %80 dolduğunun mesajı geldi. İnternet yavaşlamış olabilir mi ? Böyle bir sorun, bir kaç saniye önce görüntü sonrasında ses gelmesine sebep olabilir mi ki ?
  9. S

Sohbet Redmi Note 4

Arkadaşlar evde film izlemek istedim ve görüntü aktarımı yaptım Tv, fakat ses ve görüntü akışında arasında 1 2saniye fark oluşuyor? Nedenini bilmiyorum? Ne yapmak lazım ???
  10. S

Sohbet Redmi Note 4

Rom yüklü olmayabilir doğrudur. Fakat bu konuda hiç bir bilgim yok yükleme veya yönetme anlamında. Yüklemek zor mudur? Nereden nasıl yardım alabilirim.
  11. S

Sohbet Redmi Note 4

Redmi Note 4 Pazartesi kullanmaya başladım. Sahibinden.com tarafından bir arkadaştan aldım. Ruhsata işlemini yaparken NOKİA 1100 a işletilmiş. 2 gündür güncelleme yapmak istiyorum bu sebepten dolayı güncelleme yapmayacağını söylediler. Bu doğru olabilir mi ?
Üst Alt