Snayperska kullanıcısının son içeriği

1. Snayperska

Soru Arabistan'dan Cihaz Getirme

Teşekkür ederim geri dönüşünüz için bakmakta fayda var nod~~
  2. Snayperska

Soru Arabistan'dan Cihaz Getirme

Merhabalar arkadaşlar, Arabistan'dan kuzenime cihaz aldırmak istiyorum ama konu hakkında hiç bilgi sahibi değilim. Getirip yazılım (imei) attırıp ve ya pasaporta kaydettirip kulllanabileceğim cihaz tavsiyelerinizi yazarsanız çok sevinirim. Önceliğim fiyatlarını bilmesem de yazılım atıp...
  3. Snayperska

Soru Redmi Note 6 Pro BT Kilidi Açma (Cihaz Yurtiçi)

Teşekkürler hocam bu arada murodo nickli arkadaş yanlış anlamış galiba. İmei atılmadı cihazıma cihazım orjinal yurtiçi cihaz 2 sim 2 imeisi de orjinal. Teşekkürler geri dönüş için
  4. Snayperska

Soru Bilgisayarsiz rom yükleme?

Bunlar basit işler değil hocam. Cihazın yurtdışı ise bilen birisinden yardım almalısın forumda bu işi yapan arkadaşlar var. Teknik destek bölümüydü sanırım oraya yazıp yardım isteyebilirsin. Tabi ücreti karşılığında olduğunu bilmeni isterim :)
  5. Snayperska

Soru Bilgisayarsiz rom yükleme?

Bilgisayar şart malesef. Ben hiç görmedim bilgisayarsız rom yükleme. Mantık dışı bir kere telefondan telefonu nasıl sıfırlayıp sistem yükleyeceksin ki :)
  6. Snayperska

Soru Redmi Note 6 Pro BT Kilidi Açma (Cihaz Yurtiçi)

Merhabalar, Yurtiçi RN6 pro cihazımın bt kilidini açıp rom yüklemek istiyorum. Aklımı kurcalayan soru ise ilerde orjinal roma dönüp bt kapattığımda imei ile alakalı sorun yaşar mıyım ? Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinirim. Bt açmayı rom atmayı falan biliyorum bu konuda destek...
  7. Snayperska

Yardım Instagram altta boşluk oluşuyor?

Aynı sorunu 1 aydır falan bende yaşıyorum. Cihazım Redmi Note 6 Pro. İnstagram'a bir sürü güncelleme geldi 1 ay içerisinde ama sonuç hala aynı.
  8. Snayperska

Yardım Netflix uyumlu değildir

Dostum benim bildiğim kadarıyla şöyle bir yöntemle yapmıştım ben. Ayarlar>Bölge'yi hindistan yap. Ana ekranına bir kaç uygulama gelecek burada hindistan'a ait play store tarzı bir uygulama var ona girip arama yerine netflix yazıp kurduktan sonra. Bölge'yi tekrar türkiye olarak çevirdiğinde...
  9. Snayperska

Yardım Instagram tam ekran sorunu

Sürüm numarasını nedir tam olarak yazabilir misiniz
  10. Snayperska

Yardım Instagram tam ekran sorunu

Ohh be rahatladım bende diyorum 2 gündür noldu bu instagrama. İnşallah düzelir yeni güncelleme de çok sinir bozucu el alışkanlığı olduğu için. Boş şerite basıyorum sürekli :)
  11. Snayperska

Yardım Ben Bulamadım Bir Siz El Atın

Bildiğim kadarıyla temalar>temayı kişiselleştir sekmesinden yapılabilir. Bakmanızda fayda var.
  12. Snayperska

Yardım Telefonu kapatamıyorum

Tuşlar ve ekrandan hiçbir şekilde faydalanamıyor iseniz. Arka kapağı fön makinası yardımıyla ısıtıp kaldırmayı ve batarya kablosunu yerinden çıkarmayı deneyebilirsiniz. BU VİDEOYA TIKLAYIN yardımcı olur bu video umarım. Geçmiş olsun.
  13. Snayperska

Soru Redmi Note 6 Pro Hakkında

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Deneyeceğim
  14. Snayperska

Soru Redmi Note 6 Pro Hakkında

Herkese selam, Redmi Note 6 Pro 4/64 (M1806E7TI) model isimli yurtiçi cihazım artık hız,geçişler ve genel manada haz vermemeye başladı. Pixel Experience Plus Android 11 kurmak istiyorum. Kafamda tek bir soru var cihaz yurtiçi olduğu için ileride örnek veriyorum bt kilidini kapatmak istersem imei...
  15. Snayperska

Yardım Bildirim paneli arka plan sorunu

Aynı sorundan bende şikayetçiyim ya. Redmi note 8 pro var abimde miui12 android10 yüklü onda yok böyle birşey. Benim cihaz redmi note 6 pro miui12 android9 bende de resimdeki gibi gri arkaplan sinirimi bozdu.
Üst Alt