snaykeder kullanıcısının son içeriği

1. snaykeder

Oyun Tetris mi?

Basit, Sürükleyici ve Eğlenceli tetris tarzi oyundur. Oyunda blok parçaları ekrana yerleştirip yatay ve dikey sıralar oluşturarak sıraları yok edin, her yok edilen sıra size yeni alanlar açacak ve ekranın dolmasını engelleyecek. Zaman sınırı ve renkleri eşleştirme yok Ekranı istediğiniz şekilde...
  2. snaykeder

Uygulama Temizlik Zamani (Eglence amacli)

Saka Bazli Ekran Temizleme Programi Programi actiktan sonra Play tusu gelinceye kadar bekleyin ve sonra temizlik yapin (Internet gerektirir-Nedeni vido oynatici icin) (Eglenceli,Komik) Herhangi bir format vs ve bilgil silmemektedir. Sadece saka bazli guldurmek amacli programdir. Uygulama...
  3. snaykeder

Oyun Tetris Oyunu

Klasik Tetris Bildigimiz klasik tetris oyunu Türkce ve almanca versiyon Eski zamanlarin elimizden düsürmedigimiz klasik tetris oyununu keyifle oynayabilirsiniz Uygulama bana aittir. Yakin Zamanda GooglePlay store eklenecektir. Iyi Oyunlar
  4. snaykeder

Silinebilir Sistem Uygulamaları

Miui romda silinebilecek dosyalar nelerdir ?
  5. snaykeder

Rehber Sanal Tuşları Etkinleştirme [HG Anlatım]

rica ederim uzun zaman önce S4 ler icin rom yaptigimda kullaniyordum simdi Note 2 Miui romlara sardim :)
  6. snaykeder

Rehber Sanal Tuşları Etkinleştirme [HG Anlatım]

Root Explorer tarzı bir dosya yöneticisi ile System klasörüne girin Sistem degistirme iznini R/O ise R/W yapın Build.prop dosyasına basılı tutup View as Text i seçin (düzenle) Sayfanın en alt kısmına qemu.hw.mainkeys=0 yazın ve kaydedip çıkın Telefonu yeniden başlatın. Sanal tuslar Build.prop...
Üst Alt