smyrniankiwi kullanıcısının son içeriği

1. smyrniankiwi

Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

Benden başka hiç kimse bu sorunu yaşamıyor mu acaba?
  2. smyrniankiwi

Mesajlar tek tek gözüküyor bildirim çekmecesini çektiğimde.
  3. smyrniankiwi

Merhaba, Eşimle kayınpederime Mi Band 5 aldık. Eşim İphone kullanıyor. Onda hiçbir sorun yok. Ancak kayınpederin telefonu Mi 6x. Onda whatsapp'tan mesaj geldiğinde 2 yeni mesaj, 3 yeni mesaj, 4 yeni mesaj olarak mesajları grupluyor. Eşimin İphone'unda mesaj bildirimleri kayan yazı şeklinde...
  4. smyrniankiwi

Merhaba, Eşimle kayınpederime Mi Band 5 aldık. Eşim İphone kullanıyor. Onda hiçbir sorun yok. Ancak kayınpederin telefonu Mi 6x. Onda whatsapp'tan mesaj geldiğinde 2 yeni mesaj, 3 yeni mesaj, 4 yeni mesaj olarak mesajları grupluyor. Eşimin İphone'unda mesaj bildirimleri kayan yazı şeklinde...
  5. smyrniankiwi

MIUI 12 Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları

Tesekkur ederim. Ben de ota link'ini indirip guncelleyici icinden dosya yolunu gostererek sorunsuz bir sekilde miui 12'ye yukselttim.
  6. smyrniankiwi

Duyuru MIUI 12 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

Saniyorum poco f1 ile mi8'in islemcisi ayni. Poco f1'e de gelmedi. 2 ay once gelecekti guya...
  7. smyrniankiwi

Bu listede Poco F1 yok mu ben mi göremiyorum? Poco F1 için ne zaman gelecek acaba güncelleme?
  8. smyrniankiwi

Rom Pocophone F1 Xiaomi.eu MIUI 12.0.3.0 Stabil Rom

Global stable ile ilgili bir gelişme var mıdır acaba? Dağıtım tarihi olarak Ağustos denmişti ancak Ağustos'un sonuna geldik. Bir hareket yok.
  9. smyrniankiwi

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Teşekkür ederim. Sürümü sorunsuz bir şekilde yükselttim.
  10. smyrniankiwi

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Merhaba, IMEI tamirli Redmi Note 8 Pro aldım. Telefon 10.4.1.0 sürümüyle geldi. Güncellemeleri kontrol ettiğimde 11.0.6.0 kararlı sürüm güncellemesi gelmiş gözüküyor. Bazı forumlarda güncelleme sonrası brick tehlikesi olduğundan bahsedilmiş. Telefonu güncellememde bir sıkıntı var mıdır? Redmi...
  11. smyrniankiwi

Merhaba, Poco F1 ile ilgili bi bilgi var mı acaba?
  12. smyrniankiwi

Yardım Dropbox Apk Yukleyememe Sorunu

Merhaba, Telefonum Pocophone F1. Global, rootsuz 11.0.6 surumunu kullanmaktayim. Daha once Dropbox'a attigim .apk uzantili dosyalari telefonuma indirip kurabiliyordum. Ancak saniyorum bir ayarini bozdum. Whatsapp icin sticker yapan "sticker maker" isimli program yuklu iken .apk uzantili...
  13. smyrniankiwi

Yardım Dokunmatik Geri Bildirimin 23.00'te Kapanması

Merhaba, bu sorunu yaşayan yok mudur?
  14. smyrniankiwi

Yardım Dokunmatik Geri Bildirimin 23.00'te Kapanması

Selam beyler, bir şey sormak istiyorum. Son 1 hafta-10 gündür başıma gelen bir olay var. Saat 23.00 olduğunda alttaki menü, geri vs tuşlarının olduğu tuşlardaki dokunmatik geri bildirim kapanıyor. Normalde "ayarlar-ses&titreşim" kısmına girdiğinizde dokunulduğunda titret kısmını ben hafif...
Üst Alt