smtncr001 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Note 10 Pro güncelleme yaparken Main Menü Kaldı

L defalarca kez yaptım ama gene nafile akşam mesaiye kaldım şimdi eve gidip herşeyi sil baştan yapıcağım acaba yanlış modem dosyası mı atıyoruz elinizde mevcutsa yollama şansınız varmı. Redmi Note 10 Pro model: M2101k6P
  2. S

Soyledıklerinizi tek tek uyguladım teşekkür ederim üstadım lâkin ekranda NV data is corrupter de kalıyor telefon acılıyor herşeyi görüyorum otomatk kapanıyor bu ekrana geliyor
  3. S

Herkese merhaba hayırlı akşamlar, Redmi Note 10 PRO telefonuma 13.0.5 güncellemesi gelmişti. Bunu telefonuma yükledim 3.1 GB felan yazıyordu. Telefon yeniden başladığında Main Menude kaldı bende bilemeden wipe data yaptım sonra TWRP yükledim baktım telefon bom boş rom kurulu değil. ADB sideload...
  4. S

Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

Tekrardan,merhaba. Cok guzel bir rom hosuam gitti ama bir sureden sonra kisiler kayıt yaparken, bosluk bırakılmadı oyle kaldi. Pil konusunda muthiş ne zaman guncelleme.gelir yada miu 12.5 gelirmi lütfen
  5. S

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Forum sayesinde, Telefonuma rom atabildim bir çok ogrenim sahibi oldum <3
  6. S

Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

merhabalar, ekranı sağ üstten aşa indidince kontrol merkezi açılıyor, burda veri sınırı aşıldı diyor onun nasıl kaldırabilirim ben Wifi-Bluettoth-mobilveri flaş ışıgı olmasını istoyrum.
  7. S

Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Bugün guncelleme ekranına geldi bilginiz olsun napalim guncelliyelim mi ?
  8. S

Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Bende yok ya neden bu, 11.0.1.0 kullanıyorum halen ne yapmam gerekiyor
  9. S

Soru Mİ 9 T Bilinmesi Gerekenler

pekı neden eu rom ? fark
  10. S

Önereceginiz kullanmamızı istediğiniz bir ROM varmı güzelinden. Ben telefonu sıfır aldım. MıUI 11.0.1.0 PFJMIXM GLOBAL KARARLI kullanıyorum. 1576003035 Bu Konu başlığı altında herşeyi topluyabiliriz aslında bilmiyorum yetkileriniz nasıl uygun görmek isterse
  11. S

Merhabalar, yanlışım varsa düzeltin özür diliyorum konuyu felan yanlış yere de açtıysam eğer. Ben yeni Xiaomi Mİ9 T Aldım telefonumdan çok memnunum şükürler olsun umarım pişman olmam sanmıyorum da. Demek istediğim telefonda bilmemiz gereken ne var özel gizli bilinmesi gereken özellikler ben çok...
  12. S

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Xiaomi Kullanıcısıyım, Mİ9 T aldım. Çok memnunum keşke önceden alsaymışım dedım kendime.
Üst Alt