smtdndr kullanıcısının son içeriği

1. S

İnceleme MIUI 14 Ekran Süresi

şuana kadar pilde en çok memnun olduğun hangi sürüm?
  2. S

Soru Ekran Yenileme Hızı Düşmesi

Arkadaşlar herkese merhabalar. Öncelikle miui 14.0.3 global yüklü cihaza sahibim. Çok güçlü oyunlar oynamayan sade kullanıcıyım diyelim. Ancak ilginç birşeyle karşı karşıyayım. Forumda bu sorunu yaşayan çok kişi olduğunu gördüm. Ekran 120hz de iken oyun oynadığımda cihaz çok az ısındığı halde (...
  3. S

Yardım Ekran yenileme problemim hak

Bu sorun miui 13 de ve 14 de çok fazla oluyor. Pile bakıyorum ısı normal ama 60hz ye düşüyor. Xiaomi yazılım konusunda malesef böyle. Ben çözüm bulamadım.
  4. S

Ben kendi yaşadığım duruma göre söylüyorum hocam sen memnunsan o şekilde devam edebilirsin. Senin tercihin.
  5. S

Şarjı otomatik kesiyor zaten ama o sırada cihaz pil tüketip aynı andada 100 de tuttuğu için kalibrasyonu bozuyor.
  6. S

O bozuyor zaten kalibrasyonu
  7. S

Yardım mi 11 t ghost screeen

Kendiliğinden geçiyor panik yapma. İlk başta bende çok paniklemiştim ama sonradan kendi geçti.
  8. S

mi flash ile kurdum. tesadüfen senin dediğin aklıma geldi baktım o hata yok.
  9. S

Sende de sürekli açık ekran arka planı tam siyah değil de gri siyah karışımı bişey gibi değil mi adeta lcd ekranmış gibi,saat animasyonu gidince cihaz sabitken 1 kere dokununca yine sürekli açık ekran animasyonu geliyor ama bu sefer arkaplan normal kapalı siyah ekran herhangi bir gri çalışır...
  10. S

Karşılaştırma mi 10t vs oneplus 9 le 2115

Ben iki kez hevesle mi 10t pro aldım. Sonra sensör sorunu yüzünden iki kez sattım. Bazen o kadar sinir bozucu oluyor ki anlatamam. Mi 10t dede aynı sanal yakınlık sensörü var cihaz alırken bunu mutlaka araştırın derim. Çünkü yeni çıkan çoğu cihazda kullanıyorlar ve sinir bozucu oluyor.
  11. S

Hocam cihazlarda bilgisayarın bios menüsü gibi pili ölçen yüzdeyi ayarlayan bi yazılım var. Zamanla sapıtıyor. Cihazı sıfıra kadar pilini bitirip tekrar doldurduğunda tam 100 ölçtüğü için düzeliyor.
  12. S

Hocam tamamen bitir pili tam doldur. 100 olunca yarım saat beklet öyle çek iki defa yap kalibre olur.
  13. S

İşlemciyle çok alakası var ısınmanında kullanma süresininde. Mesela poco M3 de 6000 mah pil var ama şarj anlamında note 9 pro ile aynı gidiyor. Benim xiaomide kullanmadığım cihaz kalmadı. İşlemcin yüksekse şarjın o oranda az gider. Bu durum sadece Apple da geçerli değil.
  14. S

O cihazda zor görürsün hocam işlemciden kaynaklı. 11T şarj anlamında daha iyi.
  15. S

Ekran süresi olayı cihazı nasıl kullandığımızla çok alakalı. Ben geçen gün şarjdan çektim yatağa geçtim. Güç tasarrufu açık ekran 60hz ve parlaklık minimuma yakın seviyede 1saat kullandım şarjım 95 e düştü. Yani kullandığın şartlar çok farkediyor.
Üst Alt