smena03 kullanıcısının son içeriği

1. S

Çözüldü Redmi note8 id board 2.29.0 çözöldü

3.29 board id eng atınca cihaz sustu zar zor cihazı açtım efs gitti imeiler sıfır duruyor benim için bir çözümünüz var mı ?
  2. S

Rehber [MIUI10]Xiaomi Mi A2 Yükleme Rehberi

Rica ederim kardeşim :)
  3. S

twrp_3.2.3-0_wayne_v2.img.zip bu linkteki twrp yi kurarsan sorunun çözülecektir
  4. S

Sorununuz için Çözümüm var fakat kolay bir anlatım hazirlamam için yarım saat kadar bekleyin 1554761646 Merhaba öncelikle cihaziniza twrp flashlamaniz lazım olacak sonrasında https://sourceforge.net/projects/miroom/files/latest/download linkteki romu twrp ile yükleyin cihazı yeniden başlatın...
  5. S

Yardım Mi 5x(tiffany) edl moddan cikmiyor hic tepki vermiyor

Fastboot boot recovery.img komutunu ver
  6. S

Siyah ekranda bootloaderi kilitliyse fastboottan fastboot boot twrp.img komutunu ver ekran gelir twrp de tabi önce c:/Adb nin içine twrpnin imajını kopyala ismini twrp yap ardindan mi Max 2nin romundan persist.img yi al telefonun içine kopyala ardından persisti yaz sonra MIUI eu rom kur farklı...
  7. S

Çoğu kişi bootloopta kalmıyor arb direk 4 oluyor geri dönüş imkansız oluyor
  8. S

ben android 9 dan miui ye geçtim bu konu hakkında çok fazla bilgim olmasına rağmen 1 hafta boyunca yeniden çalıştıramadım cihazi ama istersen team viewer üzerinden halledebilirim işin sıkıntılı inceleri var
  9. S

Araştırıp bilgi vereceğim
  10. S

Android one stock rom un içinde splash.img var onu c:/Adb nin içine kopyala telefonu fastboot moda al ve "fastboot flash splash splash.img" komutunu ver sorunun cözülecektir eğer fastboot kurulu değilse adb-setup-1.3.exe bu linkten indir kur ondan sonra yapabilirsin
  11. S

Çözüm buldum usta non.hlos dosyasını almama sebebi 32 bit mi flash kullandigin icinmis cihaza mi flash 64 bit versiyon ile son çıkan MIUI 10 u yükle cihazın açılmayacak ardından oxygen unbrick yap bootloader oxygen olsun cihaz açılır ama ekran gelmez kimsenin bulamadığı ve derdimize deva o ekran...
  12. S

Merhaba arkadaşlar eğer cihaziniza MIUI yüklediğiniz de bir sorunla karşılaşırsanız bana ulaşın yardımcı olurum 2 hafta boyunca araştırdım her soruna bir çözüm buldum arb4 e takılıp cihazı brick olanlarada çözümüm var
  13. S

Arkadaşlar merhaba cihazım rusyadan geldi normal bir şekilde kullanabiliyordum şifresini unuttum telefoncuya verdim aldiğimda cihaz edl moddan çıkmıyordu oxygen bootloaderi denedim miflashtan developer ve global rom yüklemeyi denedim ama hlos dosyasında yani modemde takılı kalıyor hicbir şekilde...
Üst Alt