Smd46 kullanıcısının son içeriği

1. S

İnceleme Pixel Experience Deneyimim

Daha açıklayıcı yazmanızı rica etsem örneğin joyeuse model mi, pixel experience hangi sürümü, ekran süresi, bug ile karşılaştın mı, arayüz de yeteri kadar özelleştirme var mı tamamen Türkçe mi vs
  2. S

Yardım Mi note 10 lite stock kamera raw sorunu

aynı sorun bende de var ama sebebini hala anlamadım raw format işlenemez derecede mor kırmızı sarı renkler aşırı fazla oluyor ( redmi note 9 pro )
  3. S

Rom Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12.5.3 Kararlı Eu Rom Çıktı

Bir önceki sürüme göre performans ve stabite farkı hissediliyor mu yoksa bir iki küçük özellik mi eklemişler
  4. S

Mod Safetynet Başarısız Olanlar Sorun İçin Yeni Güncelleme ve Düzeltme

Sorun çözüldü bu kurulun modülleri ve uygulamaları silebilir miyiz şimdi kalması gerek mi
  5. S

Yardım Redmi Note 9 Pro Sürekli Restart

Bu bende de yapmıştı rastgele çözmüştüm. Anladığım kadarıyla açma kapama tuşu içerde takılıyor gibi oraya sert basıp kurcalayıp birşeyler yaptım ama sinir olduğumdan hatırlamıyorum. Sonra da sert basarak deneyerek açtım.
  6. S

Rehber Redmi Note 9 Pro Rom Tavsiyeleri Önerilen Romlar

Bu konunun güncellenmesi istesek çok şey mi istemiş oluruz teşekkürler
  7. S

Rom Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı JOYEUSEIDGlobal V12.0.1.0.RJZIDXM ( android 11 )

Temiz kurulum yapmak istemiyorum sadece güncellemek istiyorum
  8. S

Rom Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı JOYEUSEIDGlobal V12.0.1.0.RJZIDXM ( android 11 )

bunu ota üzerinden indirdim ama twrp ile kurmam gerekiyor install diyorum ama hata alıyorum twrp kurulu bir telefona bunu nasıl kurabilirim ota üzerinden gelen bu güncellemeyi
  9. S

Rom [By Greeshan] [Android 10] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 (JOYEUSE)

hala by greeshan rom kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim
  10. S

Yardım Note 9 Pro sürekli yeniden başıyor

aynısı bende de oldu güç tuşu basılı kalmış aynen ama ben bunu anlayana kadar 4, 5 saat kendini yeniden başlattı
  11. S

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.5.0 QJZIDXM İndirme Bağlantıları

Bende de oluyor sorunun ne olduğunu hala anlamadım garip ve endişe verici bir durum
Üst Alt