smaka kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Mi Note 3 Kamera ve Sensör sorunu

bu telefondan almayı düşünüyordum konuyu görünce tereddüt oldu. bu hataya sebep olan sorun nedir? kullanıcı hatası mı yoksa telefonun alındığı satıcının kayıt sırasındaki yaptığı bir hata mı?
  2. S

Yardım Redmi Note3 Pro wifi çalışmıyor

wifi mac adresi görünmüyor ve wifi açma-kapama ekranının altındaki yenile tuşu da inaktif hep. Bletooth'da çalışmıyor, alttaki yeniden tara tuşu çalışıyor ancak açık cihazları görmüyor.
  3. S

Yardım Redmi Note3 Pro wifi çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar, Telefonun wifi tuşu hep kapalıda kalıyor, açıyorum etraftaki ağları görmüyor. Fastboot ile global rom yükledim sıfırdan ama yine düzelmedi. Ekran görüntülerini ekliyorum. Böyle sorunla karşılaşan ve çözebilen oldu mu?
  4. S

Yardım Redmi Note 3 Pro ekran değişimi

Mderhaba, telefonu yaptırabildiniz mi? Benim de köşeden çatladı, dokunmatik ekranda sorun yok, ön camı çatladı. Dokunmatik panelle birlikte değişim için 200 TL talep ediliyor :o:@ aliexpressten sipariş verip kendim değiştirmeye çalışacağım böyle olursa
  5. S

Yardım Xiaomi redmi note 3 PRO lcd değişim

Merhaba, ekranı yaptırabildiniz mi? Nasıl ve nerede yaptırdınız acaba. Benimde kırıldı. Dokunmatik ekranımda sorun yok. Ön cam köşeden çatladı.
Üst Alt