Slymngvn kullanıcısının son içeriği

1. Slymngvn

Rom Pulse Basic HyperOS

Malesef yok daha doğrusu ben bulamadm
  2. Slymngvn

Yardım Al on in PC acilmiyor

Selamün aleyküm HP marka al on in bilgisayarım yıldırım çarpmıştı geçen gün modem çalışmadı PC de calisirken ekran gtti. Sonrasında tekrar bastım PC açıldı sorun yoktu. 3 gün sonra tekrar PC yi açmayı denedim fakat bu defa açılmadı . Arka adaptörün PC ye giriş yerinde ışık yanıyor ama PC nin ön...
  3. Slymngvn

Soru Band 20 olmazsa ne olur?

O başka etkileride soylermisin
  4. Slymngvn

Katılıyorum aynısını yapyorum
  5. Slymngvn

Kırsal kesimde sknti olur dyorlar fakat ben sorun yasamadm bu zamana kadat hattım.turkcel
  6. Slymngvn

Yardım Tema uygulama sorunu?

Temalar uygulamasından temalara gelip içe aktar yazıyor ordan temayı bulup uyguluyorsunuz
  7. Slymngvn

Yardım Tema uygulama sorunu?

Geçen gün buradam indirdim iOS tema linki veryorum kurablrsin https://dosya.co/jk10022eqssn/Yeni_(2028).mtz.html
  8. Slymngvn

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Benimkide bugün kapandı 1 haftadr uyarı veryordu. 3 senedir kullanyorum. Banada tuhaf geldi bugün hayattan soğuttu sanki 😀😀😀 teknolojinin ucu bucağı yok hicbrseye engel koyamazlar muhakkak onu patlatan çözen birileri çıkar
  9. Slymngvn

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Yeni surumu daha çıkmadı piyasaya ciksinda yasayp görürüz nasıl sonuçlar verecek
  10. Slymngvn

Soru Poco X3 NFC 2024 önerebileceğiniz ROM var mı?

Eu rom kullanabilirsin
  11. Slymngvn

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

Nasıl yani orjinal sürümünemi dikkat çekmiş illegal olaninnami
  12. Slymngvn

Sohbet Poco F5 Pro Kullanıcılar Kulübü

Fasboot uzerindende olur fakat onun işleyişini bilmiyorum. Forumda diğer arkadaşlar yardımcı olur
  13. Slymngvn

Sohbet Poco F5 Pro Kullanıcılar Kulübü

Ben twrp ile yaptım. Yüklü ise yapablrsn
Üst Alt