slymnguner kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Poco X3 NFC 2024 önerebileceğiniz ROM var mı?

sizi tecrubelerimi paylasmak isterim cihazim uç yillik bataryam ortalam 8-10 saat gidiyor sarj cihazi olarak 1 amperlik sarj cihazi kullaniyorum acil birsey olursa hizli sarj yapiyorum oncelik aosp rom olarak arrow os ve linage os kurdum birer hafta kullandim telde isinma ve sarj sorunlari...
  2. S

Soru Poco X3 nfc hyperos rom varmı?

premeo ile olan tecrubeleriniz nelerdir hocam plasirsaniz sevinirim
  3. S

MIUI 14 Poco x3 nfc ısınma

A10 rom donmeniz tafsiye ederim
  4. S

MIUI 14 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V14.0.2.0.SJGIDXM İndirme Bağlantıları

xiaomi.eu rom 12.0.9 arayüz akıcı gereksiz uygulama reklam yok sarj önemli ise endonezya 12.0.3 yükle
  5. S

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Xiaomi.eu 12.0.9 en iyisi bu kasmayan akıcı reklam ve gereksiz uygulama yok batarya önemli ise en iyi batarya performansı endonezya 12.0.3 a11 ve a12 romlardan uzak dur kolay gelsin
  6. S

Yardım X3 ile x3 NFC aynı rommu

bl kilidi acik ise fastboot kurabilirsin herhangi bi sorun olmaz nfc olmayan x3 sadece hindistan modelinde var
  7. S

Tavsiye X3 nfc en iyi rom

Kardesim bubg icin endonezya 12.0.3 kur takilma kasma gidiyor ben a11 guncelledim pubg surekli kasiyordu miui 14 haric butun ronlari eea global ve endonezya denedim genel olarak a10 romlar daha stabil a10 arasinda en iyisi yukaridaki yazdigim rom ben ama sunuda soyleyim bikac kucuk sorunu var...
  8. S

Soru MIUI Mind hangi sürümünü önerirsiniz?

A10 olan enson surumu kur en stabil a10 olan miui 12 (miui 14 denemedim)
  9. S

Yardım Pil değişimi yaptım ekran süresi ne kadar alman gerekiyor?

Yaptiklarimi san uzunca yazayim hizli sarji genelde kullanmam acil olursa takiyorum genelde gece takip sabah çekiyorum iphone 4 sarj cihazi var butun tellerimde onu kullaniyorum yeni birtel alinca da basina birsey gelmez ise onu kullanicagim yuzde 10-30 arasi takiyorun genelde ama full bitip...
  10. S

Yardım Pil değişimi yaptım ekran süresi ne kadar alman gerekiyor?

Ortalama en kotu 7 8 saat olmasi gerek benim 2 yillik cihaz minimum 12 saat gidiyo hala anlik foto 12 saati gecmistir ben a10 romdayim hala 24 saati gecince ekran sursini gostermiyor surekli 24 saat icini gosteriyo oncesini almiyor
  11. S

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.3.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Yazi tipi istedigini yapabiliyor ugrasmak istmessen dm yaz
  12. S

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.3.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Hic denemedim galiba yapilabiliyor ama ben bilmiyorum ama telfondaki akicilik artiyor nova kurunca bide gizlilikten yetkilerini al poco launcer daha iyi oluyor kullanirsan 1680778660 Ayri bir modul var butunlesmeler diye programda ozel seyler eklenebiliyor galiba eski bi tel var bende yukleyim...
  13. S

Arkadaslar ben nova launcer kullaniyorum 2 yildir tafsiye ederim hatta prime aldim cok daha stabil
  14. S

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Rom endonezya 12.0.7 16 saat rekor galiba daha uzununu gormedim 2 veya 3 aaat sosyal medya kalani youtube'den dizi izledim 720p parlaklik otomatik yuzde 50 30 arasinda idi tell 2 yillik ama iphone 4 sarj cihazi ile sarj ettim genelde acil birsey olmadiginda onunla sarj ederim
Üst Alt