slezer57 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi 5 tuhaf sorun

Neyse sorunu halletim cihazı edl moduna alınca hepsi sorunsuz oldu.
  2. S

Yardım Mi 5 tuhaf sorun

Kardeşim karistirmiyorum. İkisinide Xiaomi eu sitesinden indirdim zaten bende miui 11 eu beta sürümü yükleme ye çalıştığım miui 11 eu global sürümü MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Yardım Mi 5 tuhaf sorun

Kardeşim ikiside Xiaomi eu rom tarafından yayınlanıyor. Ben orada indiriyorum. Desteği çekince oradan bulduk bir umut teşekkürler bilgi icin MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

Yardım Mi 5 tuhaf sorun

Yok biri eu global beta diğeri global stabil sürüm MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Yardım Mi 5 tuhaf sorun

Konu o değil malesef aynı yayıncının birbiri ile sorunsuz update i oluyor. Tabi her işlemin riski var MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

Yardım Mi 5 tuhaf sorun

Akşam deneyeceğim. Bakalım paylaşırım MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

Yardım Mi 5 tuhaf sorun

Sanırım yanıtı buldum edl moduna alıp oradan miflash ile orjinal rom atacağım. Bakalım MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Yardım Mi 5 tuhaf sorun

Öncelikle merhaba. Sorunumu basitçe anlatmam gerekirse; Miui 11 eu rom beta sürümü yüklü üzerine miui 11 stabil sürümü twrpsiz güncelleme yapayım dedim. Güncelleme kısmından dosyanızı seçin deyip güncelleme ye onay verdim, verileriniz silinmeyecek dedi. Telefonda twrp kurulu. Twrp ekranından...
  9. S

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

Tesekkurler. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Maalesef tema indirmesi yapilmiyor 4001 kodlu bir hata veriyor MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

sağolun ellerinize sağlık şimdi deneyeceğim
  12. S

hocam içerik olarak google uygulamaların gereksiz olanları varmı yok mu yada pico mu nano mu? teşekkürler
Üst Alt