slash kullanıcısının son içeriği

1. slash

Rehber Redmi K20 Pro MiFlash Rom Yükleme+Twrp Magisk Custom Romlar ve Driverler

Eu rom 10.3.16 kullanıyorum ahizede sıkıntı yaşıyorum ara sıra arama yapıyorum ses yok, hoparlör açınca ses geliyor; cihazı yeniden başlattığımda düzeliyor durum, benzer sıkıntıyı yaşayan var mı? Bunun yanında, mi room yüklemek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Twrpden wipe data yapıp direk...
  2. slash

Rehber K20 Pro Gcam + Config

ben de böyle yapıyorum hep de uzun iş, her şeyin daha kolayını arıyoruz :D ön kamera stock, arka kamera gcam devam Yes~~
  3. slash

8se kullanırken çok kez açılış ekranında kaldım fazla kurcalamak istemiyorum o yüzden inşallah hemen sorunsuz bi sürüm buluruz :)
  4. slash

Rehber K20 Pro Gcam + Config

hocam ön kamerayla çekilen fotoğrafları ne kadar farklı sürüm yüklediysem ters çeviriyordu, bunun bir çözümü yok mu? bu sürümde de öyle mi yapıyor?
  5. slash

cihaz gelince ne yüklü bakalım eğer sıkıntı yoksa bi sürüm bulup sonuna kadar kullanırım ben onu çok değişmem :) miroomda otomatik güncelleme geliyor mu yoksa yeni sürüm geldiğinde manuel mi yüklememiz gerekiyor?
  6. slash

hocam güzel bir derleme olmuş eline sağlık, k20 pro haftaiçi gelecek denemelere başlarız Yes~~ k20 pro kullanıyorsanız sizde hangi rom yüklü acaba? gelince hangisini yüklememi önerirsiniz en sıkıntısız, en verimli?
  7. slash

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

valla çok iyiymiş hocam 5,5tan fazlasını göremedim ben hiç, farklı ufak tefek hatalar yoksa yüklüyorum bunu ne diyorsunuz?
  8. slash

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

bunu daha önce kullandım şarj konusunda çok kötüydü hocam betalar daha iyi o konuda beta sürümlere bakıyorum son ayda iyi bi güncelleme geldi mi
  9. slash

Iyi akşamlar, en son beta 9.1.3ü yüklemişim sorunsuz bulduğum için de güncelleme almadım daha sonra ama müzik çalarda bi sıkıntı çıktı başka bir sürüm önerir misiniz şarj süresi iyi, sıkıntısız?
  10. slash

Uygulama Mi 8 SE Google Kamera (güncel)

bu ön kamera aynasının bi çözümü var mı acaba? ön kamerayla çektikten sonra zombiye dönmek istemiyorum :D
  11. slash

mobil verideyken maillerin bildirimini alamıyorum, wifiya bağlanınca takır takır geliyor. bunun ayarını bulamadım ne yapmak lazım?
  12. slash

Soru Mi 8 SE Tam Kaplayan Ekran Koruyucu

o yüzden bu tarz şeyleri ae den incelemelere bakarak almak lazım... malesef burda 3 liralık ortası yapışmayan kenarlarında hava kalan camı 30 liraya tam kaplayan diye satıyorlar. şu aldığım camın kenarları kalın olmasa valla ne güzel cam yapmışlar dicem 3 kere kaldırıp tekrar yapıştırdım hala...
  13. slash

benim şuana kadar denediğim en iyisi 9.1.3 sanırım, pil konusu üzmüyor, akıcı, net bir hata yok, bunlar harici pek bir sıkıntı da yok
  14. slash

Soru Mi 8 SE Tam Kaplayan Ekran Koruyucu

dün gelen camı denedim camın kalitesi yapışkanı harika gel gelelim ki kenarlar çok kalın ekranın bir kısmını kapatıyor :)))
  15. slash

çok sağol hocam deniyorum hemen 1546720123 benim kullandığım sürümdeki sıkıntı var hocam bunda da hdr kapalıyken çektiği fotoğrafları kaydetmiyor bir ayarı mı var bunun?
Üst Alt