skirac kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Twrp backup

1- Google playden "Total Commander - file manager " programını kurun ve çalıştırın 2- Dosya sistemi kökü/data/user klasörünün içinde 10 isminde bir klasör var ( sizde bu klasörün ismi farklı ise o ismi not edin) 3- Bir terminal emulatörü yükleyip açın ( termux veya herhangi bir emulatör)...
  2. S

Recovery Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-0607 Tek Tuş Yükleme Aracı

TWRP yi kalıcı hale getirmek için recovery de iken sırayla "Install-Install Image" yolundan TWRP.IMG dosyasını seçiyoruz. Select partition to flash image yazan yerde ise "Recovery" seçip imaj dosyasını kuruyoruz. TWRP kalıcı hale gelecektir. Öncesinde TWRP uzantısı zip ise img olarak değiştirin.
  3. S

Rehber Xiaomi Redmi Note 5 AntiRollback HardBrick Çözümü !

hata mesajı için yabancı forumda şöyle yazmışlar "Anyway when you have hello packet error you just need to hold power button for 10-15 seconds and try it again. Or unplug it and hold power button for 10 seconds, release and reconnect" Bende de aynı hatayı verdi ve bu şekilde yaparak hallettim...
  4. S

Soru Tema düzenleme hakkında yardım lütfen

<?xml version='1.0' encoding='utf-8' standalone='yes' ?> <MIUI_Theme_Values> <color name="change_wallpaper_title">#ff999999</color> </MIUI_Theme_Values> böyle birşey çıktı. nasıl düzenleyeceğimi bilemedim
  5. S

Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim. İnşaallah başarırım
  6. S

iyi günler arkadaşlar. Severek kullandığım bir tema var. Bu temadaki klasör görünümü bu şekilde. Ben yine yanyana 4 program olsun ama araları biraz açık olsun istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba?
  7. S

Rom Epic_Rom_HMN4X_Mido_V9.5.8.0_Global_Aroma_Stable_7.0

yükledim. gayet güzel çalışıyor. global beta versiyonlarda çok sık hata ve kapanma oluyordu. bunda tık yok maaşallah. Emeğiniz için teşekkürler
  8. S

Rom Epic_HMN4X_mido_v9_8.3.1_Global_Escobar1945

Sn. Escobar1945. Rom için ve çabanız için teşekkür ederim. Yeni versiyonlarda için mümkünse isteklerim olacak. Bu ekran görüntüsünde görünen ses simgesine 1 kez tıklayınca titreşime geçse, 1 kez daha tıklayınca sessiz moda geçse. Yeni versiyonlarda böyle birşey yapılabilir mi acaba. Birde...
  9. S

MiuiPro_Türkçe_HMN4X_mido__7.11.2 Beta

Teşekkürler, deneyeceğim
  10. S

Teşekkür ederim
  11. S

Diger ayarlarda dolasirken kapanma hatasi vermiyor. Sadece burada veriyor. Ayrica baska bir saat dilimi secmeye kalkinca butun ulkelerin sehirleri GMT +0 olarak gozukuyor. (Normalde her sehir farkli saat diliminde olmali) ve baska bir sehir secince hata veriyor. Sehir dememe maksatli romu bastan...
  12. S

İyi akşamlar arkadaşlar. Epic Romu birkaç gündür kullanıyorum. Genel olarak çok memnunum. Yalnız bugün telefonun saatini 1 saat geri gelmiş. Malum Türkiyede kış saati uygulaması iptal edildiği için geri gelmemesi lazım. Tarla ve saat ayarlarından da zaman dilimini değiştirmek istediğimde ise...
Üst Alt