skaratepe kullanıcısının son içeriği

1. skaratepe

Yardım Eu rom 2020.11.5 beta sürümü-tam ekran hareketleri çalışmıyor??

Merhaba arkadaşlar. telefonum mi 9 lite. eu beta 2020.10.30 sürümüyle birlikte telefonumda tam ekran hareketleri çalışmamaya başladı ayrıca tam ekran hareketlerini kapatınca da son uygulamaları açmak için tıkladığımda hata ekranı geliyor. 2020.10.22 sürümüne geri döndüm tam ekran hareketleri...
  2. skaratepe

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Twrp ile güncelleedim temizleme de yaptım. Tam ekran hareketleri çalışmıyor. Şuan beta son 5.11 surümü var. Tam ekran için ne yapmam gerekiyor?? 1605189060 Ayrica tam ekran harekelerini kapatinca da som uygulamalar tusu calismiyor.
  3. skaratepe

Ben direk 20.10.22 nin üstüne guncelledim. Tam ekran hareketleri olmuyor ve normal ekranda son uygulamalar tuşuna basınca hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor. Biri yardım edebilir mi?
  4. skaratepe

şuan tam ekran hareketlerini kapattım. normale döndüm. normalde de son uygulamalara basınca sistem başlatıcısı durmaya devam ediyor diye hata veriyor.
  5. skaratepe

mi 9 lite 20.10.30 güncellemesini yaptım. ancak tam ekran modunda hareketler çalışmıyor. bu sorunu yaşayan var mı?
  6. skaratepe

Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Hocam tema ismi ; Tạm biệt thế giới 2 bu. Bunu nasıl bulurum. Aratıyorum çıkmıyor. Son dönemde epey meşhur. Kilit ekranı vs.kullanım tarzı ve özellikleriyle epey kullanışlı. Yada bunun gibi tarzda tema arıyorum. Teşekkürler cevapların için.
  7. skaratepe

Peki temalar çince. Bunu nasıo değiştireceğim. Aradığım temayı bulamıyorum
  8. skaratepe

Bölge değiştirmek istiyorum ama.
  9. skaratepe

Mehaba hayırlı bayramlar herkese. Miroom'da bölge değiştiremiyorum, çözümü nedir bilen yada bu sorunu yaşayan var mı?
  10. skaratepe

Yardım dahili depolama 0 mb sorunu

çözdüm sorunu. gelişmiş temizlikten datayı değiştirme işlemi işlemi yaptım. önce exFat olarak değiştirdim, sonra ex4 olarak değiştirdim. dahili depolama sorunu çözüldü. şimdi 4 wipe işlemi yapıp yeni rom kuruyorum şuan.
  11. skaratepe

yapmıyor. data yok şuan. twrp açıkken bilgisayara bağlıyorum, dahili depolama yok, sadece hafıza kartı var.
  12. skaratepe

format data'da depolama bulunamadı hatası veriyor :(
  13. skaratepe

merhaba arkadaşlar telefonumda twrp de başlangıçta şifre istiyor ve dahili depolamadaki klasörler değişik isimli görünüyordu. format data yaptım depolama bulunamadı hatası verdi. şimdi dahili depolama 0 mb görünüyor. yeniden rom flaşlamak istiyorum ama dahili depolama yok. nasıl ve ne yapmam...
  14. skaratepe

MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

son sürümde geliştirici seçeneklerinin en sonunda yeni hareketleri kullan diye birşey var. nedir bilen var mı?
  15. skaratepe

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

mi 9 lite cihazımın bl kilidini açmak istiyorum. geçen hafta pazartesi denediğimde 168 saat süre verdi. bir daha hiç bakmadan bekledim. bugün tekrar deneyebildim. bugünde 173 saat süre verdi. anlamadım nedendir. bilenler yardımcı olabilir mi?
Üst Alt