siretvan kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G (ruby) IMEI eski haline getirme

mi flash ile rom attığımızda imei silinir ve orjinal imeiye dönmesi gerekmez mi.
  2. S

Yardım mi flash kurarken bu hatayı alıyorum yardım edebilicek var mı

Rom atmışsın hayırlı olsun.nasıl attın.gerekli driverler filan.mi flash ile mi. Cihazın garantili mi yurtdışı mı
  3. S

Yardım 12 pro+ INDİA/NFC SORUNU

NFC var ise test menüsüne gir.orda varsa vardır. Telefon hakkında >bilgi ve özellikler>çekirdek sürümü Çekirdeğe 5 defa üst üste tıkla Açılan sayfada en altlarda NFC test yazması lazım.aşağıdan yukarıya doğru üçüncü satır.
  4. S

Yardım Redmi Note 12 pro+ için fastboot rom..

direnç işlemi sonrası wifi/nfc bozulmaları yaşandığı doğru mudur
  5. S

üstat anlaşılan o ki ya direnç ile kayıt edecez ya da hiç günmcellemeyecez.peki şunun cevabını alabilirmiyim rica etsem. bu telefona telefon içinden fabrika ayarlarına sıfırlama yapsam imei uçar mı.bir başka yöntem olan hard reset ile yapsam uçar mı.
  6. S

poco x3 nfc ye recovery twrp veya fastboot rom atıldığında imei bozulmamasının hikmeti neydi acaba.
  7. S

Yardım Rom yükleme hatası

imei silinmediler mi
  8. S

çok iyi anladım.eyvallah usta. peki yapılan bypass önceden yedeklense örneğin eskiden efs yedeklerdik.rom atma sonrası yedekten kurulsa olmaz mı
  9. S

ustam poco da yurtdışı idi.herhangi bir sorun yaşatmadı.bunda sorun yaşatır diyorsunuz.nedeni nedir acaba.Güncellenceysi endoneyzya romunu atacaktım.çekiniyorum.
  10. S

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G (22101316G) global 14.0.3 sürümünde güncelleme alır mı ?

fastboot rom atılırsa da gene imei sıkıntı verir mi.bu denendi mi yoksa bir tahmin midir.ustalardan bilgi lütfen
  11. S

Arkadaşlar telefon yeni ve fastboot rom atılması ile ilgili örnek video bulamadım.eski telefonum poco x3 nfc için fastboot rom bir sürü kez attım mi flash tool programı ile. ancak bu telefonun işlemcisi pocodaki gibi snapdragon olmadığı için mediatek olduğu için acaba mi flash ile sıkıntı verir...
  12. S

Yardım redmi note 12 pro (ruby) brick oldu yardım lütfen

merhaba.nasıl kurulum yaptınız.işlemci mediatek olduğu için mi flash tool ile oluyor mu.biraz bilgi verebilir misin
  13. S

Yardım Fastboot Rom Sonrası NV DATA Hatası

Mi flash tool ile mi yaptınız
  14. S

MIUI 13 Poco x3 nfc miui 13

güzel stabil ama şarjı birazcık hızlı bitiyor
Üst Alt