siradisibirkullanici kullanıcısının son içeriği

1. siradisibirkullanici

Soru Kameraya Baskı Sorun Çıkartır mı ?

Merhabalar , kameram biraz tozlandı ve silmek istedim , mikrofiber bezle sildim ama sanırım azcık bastırdım telefonumda yeni olduğu için çok nazik davranmaya çalışıyorum😄, bir sorun yaratır mı ? baktığımda bir sorun yok gibiydi.
  2. siradisibirkullanici

Yardım Cihazda Magisk var rootlu ama TWRP yok

"Done" yazdıktan sonra hata veriyorsa aldırmayın sorun olmuyor bendede oluyordu. 1692619109 ADB Fastboot İle Yükleyin TWRP`yi o halde
  3. siradisibirkullanici

Yardım Cihazda Magisk var rootlu ama TWRP yok

Root ile flash yapabilmeniz için uygulamalar var bitanesi çok popüler iyidi adını hatırlamıyorum araştırıp onu indirin (android sürümünüz destekleniyorsa) , daha sonra magisk ayarlarında flash toolu falan varsa onu deneyin veya play store de "root flash tool" aratıp sonuçlara bakıp en oylananı...
  4. siradisibirkullanici

Soru Xiaomi Mi 8 mi almalıyım yoksa İphone 7 Plus mı

Neden almamamı önerdiniz ? , mi note 10a bakıcam.
  5. siradisibirkullanici

Soru Xiaomi Mi 8 mi almalıyım yoksa İphone 7 Plus mı

Merhaba arkadaşlar telefon alıcam kendime 1 - 2 gün sonra ama bütçem fazla yok max 5.000 TL bütçem var , mi 8 mi almam daha iyi olur yoksa iphone 7 plus mu ? (en çok kamera ,whatsapp,instagram,telefon görüşmelerinde kullanıcam)
  6. siradisibirkullanici

Çözüldü The system has been destroyed hatası

Karşılaştığınız hataların ekran görüntüsünü atabilirmisiniz ?
  7. siradisibirkullanici

Soru Xiaomi Mi 8 MIUI 13 Yükseltilebilir mi ?

Mi 8 almayı düşünüyorum ama eski bir telefon olduğu için eski bir miui sürümü kullanıyor , 13 e yükseltebilirmiyim ?
  8. siradisibirkullanici

Alış 5000 TL Aşmıyıcak Telefon Önerisi

YD telefonlardada imei sorunuyla uğraşmak istemiyorum yani xioami mi 8 almayı düşünüyordumda o da piyasada pek yok gibi.
  9. siradisibirkullanici

Bootloader kilidini tekrar açın cmd ile unlock deneyin olmazsa mi unlock tool indirin , daha sonra cihazı tekrar hard reset atın düzelmesi lazım bootloaderdan dolayıyısa.
  10. siradisibirkullanici

Hardbrick gibi bir sorun varmı ?
  11. siradisibirkullanici

Alış 5000 TL Aşmıyıcak Telefon Önerisi

Herkese iyi akşamlar , 3 gün sonra telefon alıcam (xiaomi) , Tasarımı iyi olan kamerası çok iyi olan ama 5000 TL aşmıyıcak telefon önerileriniz nelerdir ?
Üst Alt