Sirac kullanıcısının son içeriği

1. S

Çözüldü TouchPal Klavye

Bir ben indiremedim galiba.Video altındaki link boş görünüyor.
  2. S

Yardım Bildirim sesleri kendi kendine değişiyor

Google play de dosya yöneticisi diye arâttığınızda rengi kırmızı olan uygulamayı kurun. Zil sesi seçerken o uygulamayî Göstererek zil sesini seçin. Ben aynı sorunu bu şekilde çözüyorum. Aynı sorun bütün romlarda devam etti. Sorunu bu şekilde çözdüm.
  3. S

Yardım Buds 3 lite sağ kulaklık bağlanmıyor

Dokunmatiğe basacaksınız.
  4. S

Yardım Buds 3 lite sağ kulaklık bağlanmıyor

İki kulaklığı da kutusuna koyun. Sonra ikisinin de üzerinde ki düğmelere aynı anda 5 saniye basılı tutun. Bu işlem reset işlemi. Bu şekilde iki kulaklıktan da ses geliyor.
  5. S

Yardım Zil sesi ve bildirim sesi sorunu

Farklı bir dosya yöneticisi yükleyin hocam. Zil sesini seçerken o dosya yöneticisi ile seçin. Yalnız her dosya yöneticisi,zil yada bildirim seslerini görmüyor, seçtirmiyor. Ona dikkat edin. Ben google play de dosya yöneticisi diye arayınca, kırmızı bir dosya yöneticisi var onu kullanıyorum. Aynı...
  6. S

Yardım Açılmayan Redmi Note 8

Herkese iyi günler.Telefonum Bl kilidi açık Redmi Note 8. Daha önceden telefonumda TWRP ve eurom yüklemiştim.Dün telefona orangefox ve pixel experience rom yükledim ve telefon açılmadı.Açma kapama düğmesine basınca ekran açılır gibi oluyor ama siyah ekranda kalıyor.Fastboot modda ise ekran...
Üst Alt