sinnkrkmz kullanıcısının son içeriği

1. sinnkrkmz

MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.6.11 Beta Android 9

Hocam bu rom ile birlikte böyle bir hata vermeye başladı. İnstagram ile canlı yayın yapılmıyor tüm izinler açık herşey normal başka bir telefon ile açılıyor ama bu rom dan kaynaklı sanırım açılmıyor. Supercell oyunlarının açılmaması gibi İnstagram da da sıkıntı yaratacak galiba yada bir çözümü...
  2. sinnkrkmz

Hocam ben kurulum yaptım 4 wipe yaptım kurmadan önce kurulum tamamlandı açtım telefonu ama ana ekran sürekli kapanıp açılıyor ekran gidip geliyor gidip geliyor. Üst paneli çekip Ayarlar kısmına girdiğim de olmuyor sadece ana ekranda oluyor ve hiç bir şekilde dokunmatik çalışmıyor alt navigasyon...
  3. sinnkrkmz

Çok fazla indirme olduğu için download yapılmıyor diyor. Başka bir siteye upload yok mu? Alternatif link lazım hocam.
  4. sinnkrkmz

Yardım Mi Powerbank Yardım

Arkadaşlar elimde Mi 16000mah Powerbank var. Sorunum şu Powerbankın şarjı full ama telefona taktığım zaman 6-7 saniye sarj edip birden şarjı kesiyor Powerbankın tuşuna bastığım da tekrar 6-7 saniye sarj edip kapanıyor hiç sabit durmuyor. Acaba elektirik devrelerinde mi sorum var bir kontrol...
  5. sinnkrkmz

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Hocam RedMi 5 Plus için güncelleme gelmedi mi? Edit: Firmware sorunu yüzünden 2-3 cihaza güncelleme vermemişler. Android Pie kullanan cihazlara vermişler güncelleme. Sanırım Redmi 5 Plus için buraya kadar Mi-room :)
  6. sinnkrkmz

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Sanırım download şuan aktif değil
  7. sinnkrkmz

Tema JiyanV2 Teması Yayında

Bekliyoruz hocam bir de ricam var Poco Launcher ile uyumlu yapabilir misiniz? Ana Ekranda ki saat hava durumu widgeti çok hoşuma gitti Poco ile uyumlu değil sanırım o yüzden widget değişiyor. İconlar Poco Launcher de daha güzel duruyor çünkü :)
  8. sinnkrkmz

Hocam jiyanv2.mtz dosyasını telefonda bulamadım tema mağazasından indirmiştim. Onun yerine konuda bulunan Fontlu olan dosyayı indirdim fontları sildim whatsapp dosyası vardı onu da sildim ama güncel olan tema dosyası mıydı o bilmiyorum. Şuan Whatsapp düzeldi :)
  9. sinnkrkmz

Sağolun Hocam net açıklama olmuş clap~~
  10. sinnkrkmz

Hocam araştırdım da bulamadım .mtz uzantılı dosyayı nasıl açacaz. Fazla soru sordum sanırım ama anlamadım açıklarsanız sevinirim o işlem nasıl olacak.
  11. sinnkrkmz

Hocam Whatsapp renkleri düzenlenmiş fakat bende Modlu Whatsapp olduğu ikisi çakışıyor istediğim görüntüye getiremiyorum. Acaba içinden bu Whatsapp düzenlemesini çıkartabilme şansım var nasıl yapabilirim?
  12. sinnkrkmz

Tema Misk V2 Tema TR çeviri ( Switch Mode yapımcısından )

Hocam sanki stabil çalışmıyor gibime geldi. Ayarları kurcalarken ekranı karıştırdım bayağı geri alma da çalışmadı eski ayarlara getirmek için temayı tekrar yükledim.
  13. sinnkrkmz

Tema Blue Ring (Tema Markette Yayında) Ottoman

Hocam Facebook yorumlara girdiğimiz de üst bar siyah oluyor birşey gözükmüyor.
  14. sinnkrkmz

Bekliyoruz hocam gerçekten sinir bozucu bir durum :) Sadece sizin tema ile alakalı değil bütün temalarda bu sorun var.
  15. sinnkrkmz

Emeğinize sağlık hocam ufak tefek temaya uymayan yerler var onları zaten arkadaşlar yazmış dikkate alacağınızı biliyorum bütün mesajları tek tek okudum. Benim ayrı sorunum var tema ile ilgili değil sanırsam. Whatsappdan 1 mesaj geliyor kilit ekranında 3 Whatsapp iconu oluyor. Bunu bir türlü...
Üst Alt