sinancolor kullanıcısının son içeriği

1. S

Çözüldü Vanced Çalışan Sürüm 👍

Vanced Tube (Android) Bu Linkten Direk Download Yapın. Sağlam Çalışan Sürüm. Herhangi Bir Hata yok. Google Hesabınızla Giriş de yapabiliyorsunuz..
  2. S

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 30.04.2024

Çözüm Sağladım Arkadaşlar. https://vanced.en.uptodown.com/android/download 1715211183 Direk Download 'a tıklayıp indirin. Son sürüm Var bende Efso Çalışıyor 1715211184 Direk Download 'a tıklayıp indirin. Son sürüm Var bende Efso Çalışıyor
  3. S

Yardım Volte kullanamıyorum

SİM2 de çalışıyor bende Volte ne alaka ise... Aynı Operatörü Kullanıyoruz Sizinle..
  4. S

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 30.04.2024

Bir devrin sonu geldi sanırım :) Geçmediğim sürüm kalmadı sonuç Hüsran...
  5. S

Rom Xiaomi Mi 13 HYPEROSPOWER ROM (EU Based) Güncellendi!

Keşke 13 Ultra için de olsaydı.....
  6. S

Rom Xiaomi 13 Ultra Greeshan Repack HyperOS v1.0.3.0 Android 14

İngilizce Olan yerleri var . Ve buna ayar oluyorum....
  7. S

Belirli bir kısmı Türkçe, kısacası çeviriler tam değil.
  8. S

Soru Yurtdışı Xiaomi 13 Ultra’ya Mi Flash Tool ile ROM atılır mı?

Arama ve SMS uygulaması Google mi yoksa Stock Xiaomi Mi ? Bana Stock olan lazım. Google'dan nefret ediyorum.
  9. S

Soru Yurtdışı Xiaomi 13 Ultra’ya Mi Flash Tool ile ROM atılır mı?

Bu cihazın Endonezya Romu yok ki ? Hani şu arama kaydı vs olan rom. Nereden indirdiniz siz ?
  10. S

Onun Tek Sıkıntısı yarım yamalak Türkçe olması yoksaki Efso Rom
  11. S

Yardım mi 13 Ultra Twrp Efs yedek sorunu

Hocam bu cihaz için Yedek alma videosu yok ama benzer şekilde YouTube de Snapdragon işlemciler için Tarifleri var .
  12. S

Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.5.6 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Eu daki Yarım yamalak Türkçe düzeldi mi arkadaşlar ? Bilgi verirmisiniz.
  13. S

Yardım Mi13 ultra ve hyperos ve bootlader kilidi

Alternatif yöntem olarak ailenizden birisine sıfırdan Xiaomi hesabı açın onunla deneyin. Miui 14 de benim kendi hesabımla kilit açılmıyordu. Yedek hesap açarak Başardım sonucu 168 Saat sonunda 🫡
  14. S

Yardım HyperOS imei atılır mı?

Hyper OS var ise BL açılması konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Eğer güncellemediyseniz Ve hâlâ miui14 var ise Klasik BL açma yöntemini uygulayıp 168 saat sonra Açın Kilidi. Arkasından repair olayı Kolay zaten .. 1707188343 Dostum en başta BL açık olacak ilk şart bu . Diğer işlemler zaten...
  15. S

Yardım mi 13 Ultra Twrp Efs yedek sorunu

Sağlam QCN Yedeğini aldıktan sonra 2 IMEI yapabilirsin 🫡 Hiç sorun olmadan şıkır şıkır işliyor... Bende de aynı cihaz var.
Üst Alt