sinanaltinari kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Xiaomi Redmi 5 Plus (64) vs Asus Zenfone 3 ZE552KL

Orta düzey kameralı GM5+ kullandım. Ondan sonra LG G4 kullanmaya başlayınca kameranın ne olduğunu yeni anlamıştım. 5.5" ekranı daha çok seviyorum açıkçası. Tek endişem de güncelleme almayacak olması ama özellik yönünden açık ara öndeymiş gibi duruyor. Kararsızım hala ama sanırım Zenfone 3...
  2. S

Soru Xiaomi Redmi 5 Plus (64) vs Asus Zenfone 3 ZE552KL

Arkadaşlar dün sabaha kadar r5+ dan yanaydım. Karşıma Zenfone 3 çıktı. Kamerasındaki Sony sensör ve OIS cidden almak için beni teşvik ediyor. Sizce almalı mıyım ve neden beni biraz aydınlatır mısınız?
  3. S

Soru Xiaomi Redmi 5 Plus - Kulaklık Ses Kalitesi

Ben çok yanlış gelmişim :D
  4. S

Soru Redmi 5+ sar değeri Hakkında

Sar değeri Avrupa Standartları'na göre uygun. Fakat telefona sanırım 2. hattı takınca belirtilen Sar değerine ulaşıyor. Ayrıca görüşme yaparken çalma esnasında telefonu kulağınıza koymanız daha fazla radyasyon yemenize neden olur. Aynı arabaların kalkışta daha fazla yakması gibi...
  5. S

Soru Xiaomi Redmi 5 Plus - Kulaklık Ses Kalitesi

Distile su tıp alanında kullanılan bir sudur. Tek farkı içerisinde mikroorganizmaların olmamasıdır. 1531477610 B Bende almayı düşünüyorum önümüzdeki hafta alacağım inşallah. Şuan tuşlu telefon kullanıyorum. Sana tavsiyem Stellio ve AIMP'den ziyade Poweramp'dır. Hiç beklemediğin performansı...
  6. S

Soru Xiaomi Redmi 5 Plus (64GB) vs Xiaomi Mi A1 (32GB)

Abilerim, kardeşlerim merhaba. Forumda yeniyim. 2 Temmuz günü akılsızlık edip LG G4 outlet satın aldım. Allah'ın izniyle yarın iade edeceğim. Üzerine para koyarak hepsiburada.com üzerinden Xiaomi Redmi 5 Plus (64GB) veya Xiaomi Mi A1 (32GB) [ithalatçı garantili] almak istiyorum fakat çok...
Üst Alt