sinan34 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi 9 konuşma ses proplemi

Volte servisini kapatmakta işe yaramadı. Müsait bir zamanda global rom yükleyeceğim.
  2. S

Telefonu sessiz den normale aldığımdada aynı durum oluyor.Karşı tarafın sesini duymuyorum.
  3. S

Bazen karşı tarafın sesi gelmiyor..Telefonu açıp kapatınca düzeliyor.10.2.30 rom yüklü..
  4. S

Yardım Delta Teknik Servis Tecrübem +10

Dün cihazı bıraktım bu gün teslim aldım. İlgi alaka 10 numara. Emeği geçen herkese ve özellikle Delta Servis 3 arkadaşa çok teşekkür ederim.. (Daha önce farklı bir servise mi5 telefonumu anakart arızası için göndermiştim. Sağolsunlar arka seramik kapağını kırık kapakla değiştirip...
  5. S

İpucu Mi6 9.5.3.0(OCAMIFA) Kulaklık Ses Sorunu Çözümü

mi6 global stock rom (9.53.0) da 2 sefer denedim olmadı.degerleri değiştirip dosyayı kopyala yapıştır yaptıktan sonra telefon mui ekranında bekleyip kalıyor.Tekrar rom yüklemek zorunda kalıyorum.
  6. S

Mi4c Viper4Android With Dolby Atmos , Sony Audio ve Beats Audio

Mi5 de telefon görüşme sesinde bir fark göremedim.Nasıl bir ayar yaptınız?Teşekkürler
  7. S

Satış Xiaomi mi5 Siyah

Slm.Bende 64 gb lık siyah kullanıyorum.İş yerindeki arkadaşımda istiyordu.Tlf numaranı yazarsan seninle iletişime geçebilir.
  8. S

Rom MIUI 8 Alfa Rom yayınlandı.

Miu 8 yüklemek için twrp yi tekrar yüklemek gerekiyor.Yüklemezseniz benim gibi saatlerce ugraşırsınız :). telefon hakkında -- kernel sürümü yazan yere ard arda defalarca basınca hardware test menüsü açılıyor... telefon hakkında --dahili hafıza yazan yere 4 -5 kere tıklayınca farklı bir menü...
Üst Alt