simsiyah kullanıcısının son içeriği

1. simsiyah

Çözüldü Redmi Note 9 google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu

selam arkadaşlar aynı cihaz var bende dediklerinizin hepsini uyguladım ama açmadı google otadan güncellemedede bağlanamıyor diyor üzerinde12,5 var 13 kursam cihaz birick olurmu miflash ile kurucam sıfırdan rom açılmamasından korkuyorum imei uçsun sorun değil
  2. simsiyah

Soru Redmi Note 12 Pro 5G HyperOs Güncellemesi Şebeke Fixi ve Direnç IMEI siler mi?

Merhaba arkadaşlar benim cihaz direnç kayıtlı değil tr pro ile uzaktan imei attırmıştım hyperos kurabiliyormuyuz fasboot ile ? birde direnç nfc sorunu çozuldümü acaba
  3. simsiyah

Yardım redmi 12 pro+ çin menşei nfc varmı?

cin romunda nfc vardı india da nfc yok digerlerinde nfc var
  4. simsiyah

Soru Redmi Note 12pro model ismi ?

not: cihazı yurtdışı almıştım cin romu vardı global kurdum
  5. simsiyah

Soru Redmi Note 12pro model ismi ?

Model 22101316G elimdeki cihazda yazan global rom var üzerinde mi 14 güncelleme ile 1683096768 Model 22101316G elimdeki cihazda yazan global rom var üzerinde mi 14 güncelleme ile
  6. simsiyah

Yardım Whatsapp Business Yüklenmiyor

yenide denemek için yaptım Android için WhatsApp Business - APK'yı İndir burda playstorede olmayan dosya var bu direk kuruldu olmazsa app klasörüne atıp yeniden başlatın
  7. simsiyah

Yardım Whatsapp Business Yüklenmiyor

selam arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyordum ve deneme yanılma ile başardım sonunda adımlar şu şekilde APK Downloader [Latest] Download Directly | December 2019 | (Evozi Official) indirin bu bağlantı play storeden orjinal apk dodyası indirmeye yarayacak sonraki adım es dosya ile...
Üst Alt