sidar@ kullanıcısının son içeriği

1. sidar@

Soru Yazılım

Tecnospark note 10 pro yazılım nasıl atılır
  2. sidar@

Soru Root için yardım

peki adb veya fastboot komutu ile sıfırlama işlemi yapılabilir mi 1703113277 peki adb veya fastboot komutu ile sıfırlama işlemi yapılabilir mi
  3. sidar@

Soru Root için yardım

tecno spark 10 için hangi toolu kullanmam lazım adım adım anlatabilir misin
  4. sidar@

Soru Root için yardım

peki nasıl yazılım yüklenir
  5. sidar@

Soru Root için yardım

nasıl yapabilirim adım adım anlatabilir misin
  6. sidar@

Soru Root için yardım

Tecno spark 10 pro twr var mı? veya nasıl root atabilirim
  7. sidar@

Yardım Yeni cihaz Tecnospark 10 pro Yardım

Arkadaşlar merhaba benim redmi note 8pro cihazım kırıldı idarelik telefon aldım teknospark 10 pro root Nasıl atılır twrp varı mı en önemlisi miui launcher nasıl yapabilirim 1701639378 twrp dosyası var mı?
  8. sidar@

Yardım Mi hesabı kaldırma (ücretli de olur)

Ne kadara mal olur hocam
  9. sidar@

Tabi bo illetten kurtulmak istiyorum artık
  10. sidar@

Sohbet Sohbet köşesi

Selamlar mi hesabı kaldırma bilen varmı redmi note 8 pro
  11. sidar@

Merhaba arkadaşlar ben 2. El bi telefon aldım xaomi redmi note 8 pro fakat cihazı sıfırladım eski sahibinin mi hesabını istedi bende biraz araştırdım bi yolunu bulamadım yardımcı olun lütfen "bu arada mi account file without vpn rom'u" yüklü fakat ben orjinal gibi olsun istiyorum ücretli olursa...
  12. sidar@

Mod iOS Kontrol Merkezi Modülü

Rom veya modül yerine launcher kurmak daha kolay olmaz mı hem stabil olur mu olmaz mı sorunu ortadan kalkar
  13. sidar@

Yardım Aşırı ısınma sorunu

Custum romlar kurabilirsiniz cihaz modeli yazıp yanına custom rom yazarsanız birçok konu ve yazılım bulursunuz ayrıca hangisi ne gibi avantajlar sağlar bunu açıklamalarını okuyup seçebilirsiniz kendinize göre olanı seçip kurulumu yazıldığı gibi kurabilirsiniz
  14. sidar@

Çözüldü Xaomi cihazlarda device id değiştirme

Hocam ban yenilen uygulamalar için eskiden işe yarıyor du şimdi olmuyor bunu sh. Uzantılı dosyalar ile yapıyor duk onları da kaybettik maalesef
Üst Alt