shududy kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (tucana) - CrDroid 9.13 - Android 13

Merhabalar, Bu romu güncel firmware (global) ile birlikte kurduktan sonra son sürümde telefon görüşmelerinde ahize sesini kısık ve hışırtılı almaya başladım. Bunu düzeltmek için ne tavsiye edersiniz? TWRP kullanmasını biliyordum ancak bu yeni bootloader ile Dobly sürücüsü yüklemeyi ya da sistem...
  2. S

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

Yeni güncelleme atılmış kendimi feda edip deneyimlerimi aktaracağım :D
  3. S

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

Bende de o var vakit olsa da keşke rom dan Roma atlasam 😂 Yalnız tüyo vereyim 21.8.30 oneos masik p den aşağı kalır yanı yok deneyin derim madem stabilite arıyorsunuz :)
  4. S

Kullandım hocam çok da memnundum ama biraz eski kalıyor o da. Güncel romlardan devam ediyorum. MIUI 13 e gecilirse 12 son sürüm en güzel sürüm olacaktır o zamanları bekliyorum.
  5. S

21.9.13 sürümüyle beraber Xiaomi'nin konum izleme için attığı SMS i atamamaya başladım. Xiaomi konum servisini kapatınca sorun atlatılıyor. Önceki sürüme göre ekran daha seri olmuş ancak sistem bazı noktalarda daha kararsız. Uygulamalar bazen sebepsiz kapanabiliyor. 2 defa temiz kurulum yaptım...
  6. S

Son güncelleme gereksiz sanırım yapmasak da olur.
  7. S

Rom Spark OS v7.0

Sakura romla kıyaslarsak neler söyleyebilirsiniz hocam?
  8. S

Oyun MIUI 12 Oyunlarda MAX Performans Elde Etme

Arkadaşlar MIUI 12 sürümünü çoğumuzun sevmeme sebeplerinden biri de özellikle PUBG tarzı oyunlarda performans düşüklüğü yaşaması. Bana göre burada sorunun asıl kaynağı aslında cihazın özellikle android 11 ile beraber oyunlar için fazla yüksek çözünürlüklü olmasından kaynaklanıyor. Dikkat...
  9. S

Rom Android Sakura 11 Rom Tucana/ Note 10/ Note 10 Pro/ CC9 (23.06.2021 Güncellemesi)

Bu romda iken telefon hızlı şarj özelliğini kaybetti. Tekrar nasıl aktif hale getirebilirim?
  10. S

Rom [Android 10] [MIUI12] Mi Note 10 / Mi Note 10 Pro - CC9 Pro Masik ™ Premium - Masik ™ X 16.1

Dirty Flash yaparak kurduğunuz zaman yeni sürümü bildirimlerde sorun çıkıyor. Başka küçük problemler de oluyor. Temiz kurulum yapın.
Üst Alt