Sheiben kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Redmi Note 9 Pro (joyeuse) için Poco VLOG Mode yükleme

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 senedir Redmi Note 9 Pro sahibiyim. BL açık ve şuan Xiaomi.eu Redmi Note 9 Pro | MIUI 14.0.3.0 SJZMIXM romdayım. xda olsun yabancı forumlar olsun hiçbiryerde POCO daki VLOG Mode yükleme ile ilgili bir makale yada forum konusu bulamadım. Bildiğiniz varmı acaba? kimse...
  2. S

Recovery Redmi Note 9 Pro - OrangeFox 11.1.4 Tek Tuş Yükleme Aracı

bende sorunsuz kuruluyor ancak eu stabil romda dahili hafızadaki klasörler sifreli geliyor. Varmı çözümü acaba? KrakoW
  3. S

Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

magisk yükleyince bootlogoda kalınıyor bilginize.
  4. S

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Hocam MIUITR romunda GCAM 7.4 ü kullanıyorum ama ayarların %50 İngilizce %50 türkçe. Acaba dil patchi mevcut mudur? Yada diğer telefonlar için hazırlanmış GCAM 7.4 TR apklarından nasıl alabiliriz dil dosyasını?
  5. S

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Bende konudaki arkadaşın yaptığı gibi tüketici hakem heyetine başvurdum. Sonuçta distribütor firmalar yazılımsal ve donanımsal olarak bu cihazlara müdahalede bulunmuyor. Sadece Türkiye'de tedarik ve satış sonrası garanti ve destek konusunda rolleri bulunuyor. Bu da a yada b distribütöründen...
  6. S

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

6.1 de ağır çekimde kamera durduruldu hatası alıyorum. android pie sürümündeyim. pie için sadece 1 modul var magiskten kurulması gereken. ilk sayfada ağır çekim fixi için iki modulden allinone i kaldırın demişsiniz. bende modul olarak sadece 60fps_miuiPIE_stable_v1_no_stereo.zip var. Nasıl...
  7. S

Rom Mi 6 - MIUI 10 v9.5.23 Global Beta Rom

Yüz tanıma yok olsada bu ön kamerayla ne kadar stabil çalışır muamma. Benim sorunumu deneyen hiç olmamış sanırım miui centerclock modunu yükleyince cihaz sürekli restart ediyor. Sürümle uyumlusu çıkmış ama kurunca dedigimi yapıyor. Baska deneyen varmı acaba
  8. S

bu sürüme miui centerclock mod u yükleyebilen varmı? 9.5.9 içim mi-globe'da sürüm çıkmış olmasına rağmen bootloop sorunu yaşıyorum
  9. S

mi 6 cihazımda miflash ile sıfırdan bu sürüme kurulum yapıp son sürüm magiski kurdum ardından 5x5 ızgara yaptım. Her defasında yeniden başlatıp cihazın bootloop olup olmadığına baktım. Hepsinde açıldı. En son miui center clock modunu uygulayıp yeniden başlattım cihaz bootloop oldu. Bu sürümde...
  10. S

Yardım mi 6 imei attım, miui 10 güncelleme ve ayar

evet şuanki sürümünün efsni twrpden yedekle pcdede sakla onu. miui 10a geçince twrpden geri at
  11. S

Mi 6 da modu uygulayıp ızgarayı değişebilen varmı? Ben modu magisk ile aktif ettiğim için mi sonrasında 5x5 ızgarayı yüklesemde aktif olmuyor acaba? Twrp ile flashlasam mı zipi?
  12. S

Global romdayım. Menüden değil de twrp ile flaslayarak 5x5 kullanıyordum. Modu uygulayınca stocka dönüyor tekrar 5x5 flashlasamda düzelmiyor. Yapı değişiyor sanırım.
  13. S

Yardım mi 6 imei attım, miui 10 güncelleme ve ayar

İstediğin romu at. Sim takılı olmasın. Sonra miui 9 da aldığın efsyi geri at telefona. Ben böyle yaptım kullanıyorum. Miui 10 içindeki ara sürümlere geçerken imei gitmiyor. Sadece miui 9dan miui 10A geçerken lazım oldu efs
  14. S

Miui 10 8.12.20 de uyguladım. Herşey iyi güzelde bu modu aktif edince benim ikon ızgaram 4x5 oluyor. Ben 5x5 kullanıyorum normalde. Bunu nasıl düzeltebilirim? Magiskden modulu deaktif edip yeniden başlayınca 5x5 oluyor. Ama bu seferde bu modu kullanamıyorum
  15. S

Mod (31.01.20) Oreo-Pie - Mi 6 Kamera İçin All İn One Miui 10 (AI-Sahne modları-Camera2api-60FPS...)

Miui 10 8.12.20 de uyguladım. Herşey iyi güzelde bu modu aktif edince benim ikon ızgaram 4x5 oluyor. Ben 5x5 kullanıyorum normalde. Bunu nasıl düzeltebilirim? Magiskden modulu deaktif edip yeniden başlayınca 5x5 oluyor. Ama bu seferde bu modu kullanamıyorum
Üst Alt