sezerkoc28 kullanıcısının son içeriği

1. S

Mod Tüm "FPS" kilitlerini kaldırmak

Başka bir kernelle çakışma durumu olurmu hocam
  2. S

Yardım Süper walpapers

Arkadaşlar eu romdan sonra endonezya romu kurdum ancak eu romda olan süper walpapers endonezya romda yok yada ben bulamadım. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.
  3. S

MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (Sweet) Endonezya Kararlı Rom V13.0.8.0.SKFIDXM İndirme Bağlantıları

Endonezya romunda canlı duvar kağıdı nasıl yüklenir?
  4. S

Rom Miui 14 Endonezya romu cikmis

Beta mı stabil mi? M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Yardım Kasma gecikme sorunu

Endonezyanın twrp yükleme dosyası çıktımı M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

kasma donma sorunları nasıl düzeltilir ?
  7. S

Yardım Kasma gecikme sorunu

Arkadaşlar bi kaç gün önce telefona eu rom kurdum ancak uygulamaları yükledikçe telefon donmaya, insta vb. uygulamaları ilk açılışta geç açılma gibi sorunlarla karşılaştım. Romdamı bi sorun var yoksa telefondamı bilemedim. Temiz kurulum yaptım bu arada. Fikirleriniz yardımlarınızı bekliyorum...
  8. S

Soru Arama kaydı özelliği

Arkadaşlar merhabalar. Bir kaç güncelleme önce telefonda aramayı kaydetme özelliği vardı ama sonra gitti. bunu nasıl tekrar getirebilirim. yada bu özelliğin aktif olduğu miui romu varmıdır ?
  9. S

MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (sweet) – Global Kararlı V13.0.7.0.SKFMIXM

13.0.8 sürümünde hala google kişiler ve arama uygulamalarımı var ?
  10. S

Yardım netflix uyumlu değil sorunu

o şekilde bir çözüm bulabileceğimin farkındayım ancak uygulamaya güncelleme geldiğinde bu sorun tekrar karşıma çıkacağı için sorunu kökten çözmek istiyorum
  11. S

Yardım netflix uyumlu değil sorunu

Arkadaşlar merhaba daha önce telefonda kurulu gelen Türkiye romunda netflixi google play de yükleyebiliyordum ancak şimdi rom değiştirdim ve yükleyemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz nedeni nedir ? Yardımcı olabilecek varmı ?
  12. S

MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (sweet) Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKFIDXM İndirme Bağlantıları

Merhaba miui 13 Türkiye kararlı rom mevcut. Bootloader kilitli. Sistem güncelleyici üzerinden bunu kurabilirmiyim ?
  13. S

Yardım TV yansıtma

Merhaba arkadaşlar. Geçen 13 güncellemesi geldi. Yaptım ancak güncellemeden sonra tv ye yansıtmama sorunu ortaya çıktı. Tv gözükmüyor. Note 9 pro ile denedim. Onda sorun yok.
  14. S

Yardım Ses sorunu / redmi note10 pro

Garantili kullanıyorum bazı görüntülü wp görüşmelerinde aynı şekilde söyleyenler oluyor banada M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

Yardım Arama görünmeme sorunu

Merhaba arkadaşlar, bu sorunu başka yaşayan varmı bilmiyorum ama telefonu kullanırken arama geldiğinde zil sesi çalıyor ama arama ekranı 4-5 saniye geç geliyo bunun sebebi ve çözümü nedir bilgisi olan varmı? M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt