Sezerdn kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi cloud hakkında

Cevabınız için teşekkür ederim. Anlattığınız şekilde yaptım. Ancak hala sorun düzelmedi. Telefon kamerasıyla fotoğraf çekerken buluta atmıyor onda sorun yok ama herhangi bir fotoğrafı indirdiğimde veya farklı bir program ile düzelttiğimde üzerinde bulut işareti olmuyor. Sadece albümler kısmında...
  2. S

Yardım Mi cloud hakkında

Herkese merhaba... Arkadaşlar benim telefonum Xiaomi Mi Mix 2. Benim sorunum şu. Bazı fotoğraflarımın üstüne bulut işareti üzerine eğik tire var. Bazı fotoğraflarımın üzerinde hiçbir işaret yok. Bazı fotoğraf dosyalarımın üzerinde Mi cloud senkranizasyonu kapalı yazıyor, bazılarında hiçbirşey...
  3. S

Haber Xiaomi Sar Değeri

Cevabınız için teşekkür ederim. Yanlız anlayamadığım şey şu; Avrupa'da 10 gramlık doku üzerine 2,00 Amerikada ise 1 gramlık doku üzerine 1,60 sar değeri normal kabul ediliyor. Telefonun yazılım ve yasal bilgileri kısmından baktım, sar değeri uluslararası limitlerin altındadır diyor. Ama...
  4. S

Haber Xiaomi Sar Değeri

Evet arama butonunu kullandım. İnternette de çokça gezindim ama vücut sar değerinin ne olduğunu, ne kadar etki ettiğini öğrenemedim. Genellikle telefonların sar değerleri yazılırken kafa sar değerini yazıyorlar. Benim telefonumun vücut sar değeri 1,770. AB kriterlerine uygun ama ABD kriterlerine...
  5. S

Haber Xiaomi Sar Değeri

Herkese merhaba. Bir kaç gün önce Xiaomi Mi Mix 2 satın aldım internet üzerinden. Telefon elime ulaştı. Gerçekten mükemmel ötesi bir telefon. Daha iyisini görmedim (Iphone'un diğer modellerini kullanmış birisiyim) İnternette telefon hakkında bilgi toplarken sar değerinin yüksek olduğunu...
Üst Alt