seyitahmetyasar kullanıcısının son içeriği

1. seyitahmetyasar

Soru Mİ9T için rom önerisi

Bende istiyorum çin beta dediler bulamazsam ona geçeceğim
  2. seyitahmetyasar

MIUI 12 Mi 9T / K20 - Global Kararlı Rom V12.0.9.0.QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Bi tık batarya performansını iyi buldum
  3. seyitahmetyasar

pilot güncelleme dediler normal twrp üzerinden flashladım fakat dosyalar şifreleniyor recovery bulamadım şifrelemeyen
  4. seyitahmetyasar

ben güncelledim ama twrpde orengefox ta dosyları kitliyor bir türlü yapamadım kafayı yedirtti kaçınca defa rom atışım bilen biri aydınlatabilir mi?
  5. seyitahmetyasar

12.1.4 android 11 (Mi Pilot) geldi uyumlu twrp bulabilen var mı? https://bigota.d.miui.com/V12.1.4.0.RFJMIXM/miui_DAVINCIGlobal_V12.1.4.0.RFJMIXM_e0ac13ed89_11.0.zip
  6. seyitahmetyasar

Soru Bekleme ve Gece şarjın anormal gitmesi

hocam forumda danışabileceğimiz ilgili arkadaşımız varmıdır acaba ? çünkü imei repairi geri aldım yukardaki değerleri aldım yöntem herkesin kullandığı yöntem ekstra yanlış yaptığım bir durum olduğunu sanmıyorum. bu arada miui 12 yi beğeniyorum o yüzden 11e dönmek istemiyorum. Birde şeyi sormak...
  7. seyitahmetyasar

1614623004 Hocam değerler bu şekilde
  8. seyitahmetyasar

Deneyeceğim teşekkür ederim hocam.
  9. seyitahmetyasar

Merhaba, repairı 10 ay önce kendim atmıştım miui 12 ye geçmeden önce böyle bir problemim yoktu. Bekleme ve gece şarja takmadan bıraktığım da şarj anormal gidiyor, yaklaşık 70 e filan iniyordu. Hard reset, aynı sürümü yüklemeyi vs denedim qcnyi kendi orijinal dosyasıyla yapmıştım modem kodları da...
  10. seyitahmetyasar

Yardım Mi 9T Şarj Çok Kötü Gidiyor MIUI 12

Bsn k Ben kendi dosyalarıyla yaptım ama aynı problem var
  11. seyitahmetyasar

Yardım Mi 9T Şarj Çok Kötü Gidiyor MIUI 12

Doğru dosya derken hocam ben kendim yaptım Orjinal dosyalarımla aynı durum var
  12. seyitahmetyasar

Mi 9T/K20 [Android 10-11-12] Dolby Atmos

Aynı sorun bendede var sürekli twrpye attı deaktif ettim
  13. seyitahmetyasar

Yardım Mi 9T miui 12.0.3 Global Rom Şarj problemi

Kesinlikle bende yaşıyorum şarj sorununu
Üst Alt