seyhansahan kullanıcısının son içeriği

1. seyhansahan

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi mix 2 stabil sürüm için link verirmisin?
  2. seyhansahan

Yardım Sağ kulaklık daha az ses veriyor

Xiaomi hybrid pro 2 hd kullanıyorum sağ taraftaki kulaklık daha az ses veriyor neredeyse yarısı kadar 1 haftadır böyle nedeni nedir acaba?
  3. seyhansahan

Yardım Mi mix 2 kulaklık sesi az

Teşekkür ederim ilginize dediğiniz şeyleri denedim fakat sonuç olumsuz. Yazılımda ki ses seviyesini engelleyen şeyi bulmak lazım
  4. seyhansahan

Başka bir cihazda denedim gayet güzel kendi cihazında da gayet güzel eu rom vb custom romlarda yanlız iş stock rom a gelince sesi diğer rom lara nazaran kısık ciddi derecede
  5. seyhansahan

Xiaomi hybrid pro 2 hd kullanıyorum genel olarak ses az uygulama fark etmeksizin
  6. seyhansahan

Miui 11 global stabil kullanıyorum kulaklık sesim az çıkıyor müziklerde aosp yada eu da gayet güzel bu sorunu nasıl çözerim. Dolby vs şeyler le çözülür mü cihazım rootludur.
  7. seyhansahan

Rom Miui Pro Patch'li Rom Paylaşım Konusu

Nezaketiniz için teşekkür ederim iyi çalışmalar :)
  8. seyhansahan

Hocam bu son sürüm mü miui 12 mi tam bilemiyorum bide günlük kullanıma uygun mu
  9. seyhansahan

Mi mix 2 chiron varsa mutlu olurum :)
  10. seyhansahan

Yardım Redmi 7A cihazım güncellemeden sonra ekran dokunmatigi algilamiyor

Fastboot rom ile tekrar temiz kurulum yapmanı öneririm. Forum da var konu başlığı.
  11. seyhansahan

Yardım Beta dan stabil e dönme sorunu

Mi mix 2 cihazım da eu beta miui 12 rom u kullanıyorum. Twrp üzerinden miui 11 global stabil e dönmek istediğimde wipe data vb silip recovery dosyasından flashlıyorum. Ancak cihaz açılmıyor mi logodan geri twrp ye dönüyor pc olmadığı için twrp den dönmeye çalışıyorum. 2. Vendor silerken hata...
  12. seyhansahan

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Hadi hayırlısı bakalım. İlk madalyam olacak benim :)
  13. seyhansahan

Yardım Eu beta miui 12 de dolby atmos

Teşekkür ederim. 1589263964 Deneyeceğim sonucu yazarım teşekkür ederim
  14. seyhansahan

Yardım Eu beta miui 12 de dolby atmos

Eu beta 12 sürümünü kullanıyorum mi mix 2 cihazım da dolby vb ses driverları kuruluyor mu?
  15. seyhansahan

Rom Önerebileceginiz custom rom

Eu rom gayet güzel. Normalde custom rom hiç bir zaman kullanıcıyı mutlu etmez hep birşey bozuk yada eksiktir dönüş stock romdur Eu rom beni şaşırttı
Üst Alt