sessizliginsesi kullanıcısının son içeriği

1. S

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Peki düzeltmenin bir yolu yok mu saati falan kullanamıyorum başka telde ayarladım ama kendi telimde kullanamıyorum
  2. S

Yardım Xiaomi 11T Nv Data is Corrupted

Benim plaka atılmış durumda 14 e güncellesem tekrar yazılır mı plaka
  3. S

miu hesabı girişte internet bağlantısı sorunu veriyor imei atarken bunu bypass a alıyorlar bende bundan habersiz xiaomi watch aldım uygulamasını kurdum ve mi hesabı girişi istiyor google hesabı ile girişte de aynı hatayı veriyor internet bağlantısı sorunu
  4. S

kolay gelsin mi11t telefonum var imei atılı ama bana mi account açık olması gerekiyor çünkü aldığım xiaomi cihazları mi acc açık olmadığı için kullanamıyorm ne yapabilirim
  5. S

Soru Yurt dışı mi11t xiaomi hesabı sorunu

Sanırım bilen yok
  6. S

Soru Yurt dışı mi11t xiaomi hesabı sorunu

Merhabalar sorunum çok basit ama bir okadar da çözümü zor olan birşey Mi watch aldım malum uygulama mi fittness oda xiaomi hesabı istiyor bizim cihazlarada emei atılırken xiaomi hesabı bypass yapılıyor ve bağlanmıyor bu yüzden saati kullanamıyorum başka uygulama önerecek yada çözüm yolu için...
  7. S

Soru Mi 8 SE ' den sonra ...

mi 11 lite bakın derim tasarım olarak güzel gözüküyor ben ona geçmeyi düşünüyorum
  8. S

İpucu VODAFONE Bedava İnternet , Haftada 3 kez Hediye Çarkı Çevirme Hilesi...

uygulama çalışıyor faturalı hattda aktif şu an denedim 1 gb internet geldi clone yapıp denemedim ama
  9. S

Yardım mi8se ahizeden gelen ses az

Benim en başından beri var ahizeyi diş fırçası ile çok bastırmadan temizlemeyi dene ozaman biraz düzelmişti büyük ihtimalle şebeke tam çekmediği için yapıyor yada ahizede sorun var bilmiyorum
  10. S

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

yeni rom android 10 olanı direk yükleme yapabiliriz değil mi modem dosyası falan gerekiyor mu sadece twrp den format wipe yaparak flaşlasak yeter sanırım ?
  11. S

Yardım mi8se konuşma problemi

eu stabil 11.3.0 kullanıyorum beta rom denedim aynı sim kartı yerini değiştirdim 2 ci slota aldım düzeldi 1 ci slotda ses az geliyordu
  12. S

Yardım mi8se konuşma problemi

Arama yaparken karşı tarafın sesi çok az gelmeye başladı daha önce yaşayan oldu mu böyle bir problem
Üst Alt