SessizFirtina kullanıcısının son içeriği

1. S

Çözüldü Sahte Ürün...

Şimdi dinliyorumda tizler daha dengeli olmuş gibi burn in dediğimiz olay mı acaba? Ben sahte olduğunu düşünmüyorum. Armatür sürücüsü filan gözüküyor. Sahteye koyarlarmıydı armatür sürücü, dinamik sürücü koyup bırakırlardı diye düşünüyorum.
  2. S

Çözüldü Sahte Ürün...

Bassları iyi ama bazen tizler bir tık ön plana çıkabiliyor. Şarkıdan şarkıya değişiyor. Son seste kullanıyorum bazen çok fazla veriyor tizi kulağımı patlatacakmış gibi oluyor. Benim çok bir bilgim yok bu konularda ama mesela Animals dinlerken basları iyi veriyor yani. QR kod orijinal diyor da...
  3. S

Çözüldü Sahte Ürün...

Kulaklığın QR kodunu kaydettiyseniz atabilir misiniz acaba? Banada aynı bu şekilde geldi. (Gearbest'den aldım.) 1.32m uzunluk. QR kodu tarattığımda orijinal diyor. Tizleri evet biraz fazla ama internette araştırdığımda çoğu kişi tizlerin fazla olduğunu söylemiş zaten.
  4. S

Haber Pocophone F1 9 Ekim'de Mi Store Vadistanbul'da!

Evofone resmi instagram sayfasından Pocophone F1'i 9 Ekim'de Mi Store Vadistanbul'da satışa çıkaracağını duyurdu. Kaynak:
  5. S

Haber Pocophone F1 Türkiye'de satışa çıktı.

Daha 2-3 gün önce 3399TL'ye satılan Mi 8 64 GB varken nasıl oluyorda Pocophone F1 64 GB 3599TL'ye satılıyor anlamıyorum. Ayrıca Migros'ta da satılıyordu. Pocophone F1'in fiyatı Mi 8'den yüksekti.
  6. S

Haber Evofone'un Resmi Distribütörü Olduğu Xiaomi Tarafından Onaylandı!

Merhaba Arkadaşlar, Xiaomi ile uzun bir mailleşmeden sonra artık Evofone'un resmi distribütörü olduğunu onayladılar. Hayırlı olsun.
  7. S

Haber Evofone Xiaomi Basın Toplantısı ve Görseller

Evet arkadaşlar artık kesin olarak Evofone Xiaomi'nin resmi distribütörü. Xiaomi'den Gelen Mailler service.global@xiaomi.com gönderdiğim ilk mail: service.global@xiaomi.com den gelen mail: Bu mailden sonra yaklaşık 1 hafta bekledim. Bana geri dönüş yapılacağını söylediler ancak...
  8. S

Haber Xiaomi Türkiye Distribütörlüğü Konusunda EVOFONE'dan Açıklama..

Evet arkadaşlar artık kesin olarak Evofone Xiaomi'nin resmi distribütörü. Xiaomi'den Gelen Mailler service.global@xiaomi.com gönderdiğim ilk mail: service.global@xiaomi.com den gelen mail: Bu mailden sonra yaklaşık 1 hafta bekledim. Bana geri dönüş yapılacağını söylediler ancak...
  9. S

Xiaomi Mi 6'nın üretimi durduruldu mu?

Parayı geri alsamda 2000 tlye mi 6 gibi cihazı nereden bulacam. Parayı alıpta düşük modelede geçmek olmaz. Üst modeller içinde örneğin mi 8 en az 1000 tl eklemek gerekiyor üzerine.
  10. S

Benim için kötü olacak gibi. Mi 6 128 GB Seramik almıştım 2000TL ye. Ekran LG olduğu için ghost screen oldu. 3 ay thh ile uğraştım değişim kararı çıkardım. Ama şimdide telefon ortalıkta yok. Para iadesi olursa da 2000TL ye mi 6 gibi cihazda bulamam. Umarım stoklar tekrardan gelir.
  11. S

Sohbet Evo B.T xiaomi türkiye distiribütörü olmuş

Xiaomi Türkiye Distribütörü ve Teknik Servis Firması Belli Oldu - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi Böyle bir haber var.
  12. S

Benim mi 6 da ghost screen vardı. 3 ay thh ile uğraştım değişim kararı için. Sonunda değişim kararı verildi. Ama şimdide stoklarda yok. Hepsiburadaya değişim kararını yolladım bakalım neler olacak :/
  13. S

Merhabalar. Xiaomi Mi 6'nın üretiminin durdurulduğunu duydum. Bu doğru mu? Teknosada ki bir çalışan söylemişti.
  14. S

Rom MIUI10 Global Beta 8.7.19 Güncellemesi

Xiaomi resmi olarak Türkiye'ye mi geldi? İstanbul'da Mi Store açtıklarını biliyordum da bu garanti olayını bilmiyordum. Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı Hepsiburada resmi distribütör garantili yazmış. Var mı bilen?
Üst Alt