sesevgi kullanıcısının son içeriği

1. sesevgi

Yardım Xiaomi Amazfit GTR Hakkında

Hafızası 4gb, ram 768 MB, sensörleri ve işletim sistemi yazılımı daha sofistike, vox² analizi dahil spor kayıt analiz ve raporlama ile telefondan ayarlama özellikleri daha gelişmiş vs. Şu linkten detaylı bakabilirsiniz ≫ Amazfit GTR vs Amazfit Stratos: What is the difference? Sent from my MI 6...
  2. sesevgi

Yardım Xiaomi Amazfit GTR Hakkında

ben kullanıyorum, gearbest ten aldım. Ayrıca stratos da var, onu kullanmıyorum artık. Stratosa göre özellikleri daha az ama o özellikleri kullanmıyorsanız çok fark etmez sizin için. Sesli görüşme yok saatte. Ekranın amoled olması güzel, kasa ve tasarım hoş, basit ayarlarda kullanırsanız şarjı...
  3. sesevgi

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Tema heureka, hava durumu mi için M8 weather uygulaması Sent from my MI 6 using Tapatalk
  4. sesevgi

Soru Amazfit pace 2 stratos

mi band 1s, 2, 3, 4 dahil band ailesi, pace, stratos ve şu an gtr dahil saat ailesinin tamamını kullandım ve kullanıyorum. Türkiye ye ya geç geldiğinden yada pahalı olduğundan bir kaçını yurt dışından aldım. Ara bilgi: amazon türkiye den aldığım stratos un nabız sensörünün olduğu yerdeki cam...
  5. sesevgi

Soru Amazfit uygulamasına gelen son güncelleme

daha önceki mesajlarda da dendiği gibi telefon dilini ingilizce yapın, şu anda başka çözüm göremedim ben de.
  6. sesevgi

Yardım Amazfit Stratos 2 Open Water Mesafe Ölçme (GPS) Sorunu

ben hem havuzda hem denizde kullandım birkaç kez, birkaç saniye sürüyor açılması gps in, ondan sonra başlamak gerekiyor harekete (kulaç atmaya) çünkü ekranı kitliyor suya girince. Ayrıca çok hassas değil gps dediğiniz gibi, rota ve mesafe ile kulaç hızı vs çok doğru ölçmüyor. Yaklaşık % 10 gibi...
  7. sesevgi

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

bi mi dual drive kulaklık ve stratos madalyası alırım ben de varsa :)
  8. sesevgi

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Sefa hocam 5s Plus batarya var mı? Varsa değişim ücreti nedir?
  9. sesevgi

Alış Dönüştürücü.

Hocam 10 amper 250 volt okuyorum doğru mu? Öyle bir dönüştürücü var mı? Bence çok iyi markaların 10 USD seviyesinde qc3 adaptörleri var çeşitli sitelerde Türkiye uyumlu, miuiturkiye store da da bulabilirsiniz, hiç uğraşmayı bir tane alın yanında kaliteli USB kablo da gelir. MI 6 cihazımdan...
  10. sesevgi

Soru Otomatik mesaj mı yoksa yanlışlık mı

sadece bu sitede değil web de güvenilir kaynaklarda konu ile ilgili birçok bilgi bulabilirsiniz, ama bu site dediğiniz için; Anket - Virüs programı kullanıyor musunuz ? en güncel başlıkta tüm site yöneticileri ve kullanıcılarının tüm yorumlarına bakarsanız "antivirüs programı kullanmamak" ile...
  11. sesevgi

bu mesaja cevap verilmiş o yüzden tekrar etmek istemiyorum ancak virüs çok genel bir tanımdır ve ilk mekanik kartlı bilgisayarlardan bu yana her türlü devre, elektronik ve sistemde her zaman açıklar ve bu açıkları kullanan farklı tür zararlılar olmuştur. Android ve temelinde bulunan unix den...
  12. sesevgi

ondan kaynaklı olabilir, engelleyin (sistem uygulaması olduğu için kaldıramıyorsunuz) henüz ülkemizde mi pay altyapısı ve kullanımı yok zaten. eğer yine devam ederse virüs taraması yapın, 3. parti sms erişim olan uygulamalar için bir tespit yapabilir antivirüs. 1553591574 benzer şikayetler için...
  13. sesevgi

Yardım çekilen videoların çok büyük boyutlu olması

cep telefonu kamerası ile çekilen videoları normal video kamera ile karşılaştırmıyorsunuz değil mi? öyle birşey söz konusu olamaz zaten. cep telefonlarındaki kameraların imaj sensörü çok küçüktür ve bu sebeple gerek fotoğraf gerekse video çekiminde sensöre ulaşan ışık az, gren/noise oluşumu çok...
  14. sesevgi

telefon güvenlik ayarlarından sms erişimi olan uygulamalara bakın, bilmediğiniz yada şüphelendiğiniz bir uygulama varsa engelleyin-kaldırın.
  15. sesevgi

Haber Xiaomi Black Shark 2 tanıtıldı!

xiaomi maalesef üretim gücüne rağmen yerelleştirme ve uluslararası firma gibi düşünme yetisini halen kazanamadı. Kervan yolda düzülür misali bir günde 400 satış noktası açıyor, her ülkeye girmeye çalışıyor ancak altta temeli yok! Aynı şeyi black sharkta da görmek mümkün, böyle güzel bir donanım...
Üst Alt