Servet kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım MiBox Telefondan Görüntü Aktarma Sorunu

Son zamanlarda yaşadığım telefondan youtube gibi uygulamalardan MiBox a görüntü aktarma sorununu, MiBox dan chromecast uygulamasının güncellemesini kaldırıp play store ayarlarından otomatik güncellemeyi kapatarak çözdüm. Anladığım kadarıyla MiBox a gelen güncelleme bazı telefonlar ile uyumlu...
  2. S

Yardım Diğer Android telefonlara MIUI yükleme

Teşekkür ederim. İki sistemi de kullanmış biri olarak Flyme 7 nin Miui 10 un çok çok çok gerisinde olduğunu söyleyebilirim. Xiaomi den Meizu ya geçmeyi düşünen varsa bunu göze alması lazım.
  3. S

Yardım Diğer Android telefonlara MIUI yükleme

Xiaomi dışındaki telefonlara MIUI yükleme nasıl olur bilgisi olan var mı? (Yükleme yapmak istediğim telefon Meizu 16th)
  4. S

Yardım Arama engelleme

Aramasını istemediğiniz numarayı +90532xxxxxxx ve 0532xxxxxxx şeklinde engelleyin sorun çözülecektir.
  5. S

Yardım Koyu renkli bildirim çubuğu

Tamam linkdekileri uygulayınca düzeliyorda böyle çözümmü olur arkadaş. Adamlar her türlü izni istiyor, kesin bi bit yeniği var bunda.
  6. S

Soru Fake ROM ve Hepsiburada Hakkında

Hepsiburada'dan değişik zamanlarda Mi5, Mi5S ve Mi6 aldık hiçbirinde bir sorun yaşamadık.
  7. S

Yardım Mi Tv Box 3 Netflix Hata

Evet
  8. S

Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

9.5.6 yı yükledim herhangi bir sorun yok. Ekranı yukarı kaydırınca sürekli google ın açılma sorununu gidermişler. Isınmayla ilgili de şunu söyleyeyim geçen yaz da telefon çok ısınıyordu, telefon aşırı ısındı uyarısını görmüştüm bir kaç kez. Yani bu ve bundan önceki güncellemeyle ilgili konuşulan...
  9. S

Evet 9.5.3 güncellemsineden sonra ilgili uygulamaya daha önce depolama izni vermemiş olan herkeste aynısı oldu, web sayfalarına dosya yüklerken de aynı hata oluyordu. Çözüm basit, hata aldığınız uygulamaya (chrome, whatsapp vs) depolama erişim izni verirseniz sorun ortadan kalkacaktır.
  10. S

9.5.3 gayet stabil ve kullanışlı sadece iki sorunu var. 1-Ekranda herhangi bir yerde yukarı kaydırma yapınca Google arama açılıyor ve bunu iptal edecek bir ayar yok. 2-Haritalar gibi uygulamalar da olan sesi bluetooth üzerinden ver özelliği kapatılamıyor. Yani kapatsanızda sesi bluetooth...
  11. S

Apk dan yüklediğiniz netflixi kullanabilmek için mouse gerekiyor. Mouse zor olur derseniz, kumandayı mouse gibi çalıştıran mouse toggle uygulamasını mi boxa yükleyip kullanabilirsiniz. Parasını verip yasal yoldan kimsenin hakkına hukukuna girmeden birşey izleyemiyormuyuz.
  12. S

Bende aynı dertten muzdaribim ama çözüm yok gibi.
  13. S

Kesin sallamışlar, bende aynı sorunu yaşıyorum çok araştırdım lakin çözüm yok. Hdcp diye bi yalana sarılmışlar, at yalanı yesinler inananı. Neden böyle kesin konuşuyorum anlatayım. Şimdi aynı TV nin kendi netflix uygulaması var ve sıkıntısız çalışıyor program eski olduğu için kötü o ayrı. Hadi...
  14. S

Uygulamalar güncellendikçe bildirimleri düzeliyor. Bende bildirim gelmeyen uygulama kalmadı.
  15. S

Ayarlar -> Ek Ayarlar -> Tuş ve hareket kısayolları -> Navigasyon tuşlarını otomatik olarak devre dışı bırak -> problemin olduğu uygulamanız -> hiçbir zaman devre dışı bırakma
Üst Alt