sertokus kullanıcısının son içeriği

1. sertokus

Soru yazma koruma kaldırma /system/app

İlk onu demenemistim. Son durumda system /app üzerinde yeterli alan yok uyarısı alıyorum. Hepsinde. Ama telefon yeni ve 256 GB hafızası var 😄
  2. sertokus

özellikle swiftly switch uygulamasını kurmaya çalışıyorum. ama hiç bir programa yetki alamadım. pc den de aynı şekilde cihaz rootlu olmasına rağmen bile alamadım
  3. sertokus

Mod SystemRW Modülü

bunu orange fox tan yüklüyorum başarısız oldu. cihazımın rootunu kaldırmıştım onun etkisi olur mu.
  4. sertokus

hocam bu program poco x3 endonezya rom için çalışmadı. Ama çalışssa idi tüm problemi çözecekti eminim edit: hocam aşağıdaki siteden indirince bu çalıştı. https://forum.xda-developers.com/t/script-android-10-universal-mount-systemrw-superrw-featuring-makerw-read-write.4247311/ Çok teşekkür...
  5. sertokus

Mod SystemRW Modülü

poco x3 pro endenozya rom için çalışmadı malesef. Bu uygulama çalışssa tüm sorunu çözecekti edit: hocam aşağıdaki siteden indirince bu çalıştı. https://forum.xda-developers.com/t/script-android-10-universal-mount-systemrw-superrw-featuring-makerw-read-write.4247311/ Çok teşekkür ederim. Şuan...
  6. sertokus

cannot mount system partition as read/write hatası veriyor hocam
  7. sertokus

Amacım normal bir uygulamayı sistem uygulaması gibi telefonuma yüklemek. telefonum rootlu (magisk ile). Uygulamalar root izni istiyor ve veriyorum. Öncelikle Telefonumda orange fox kurulu. zip yöntemi ile orange foxtan yüklemeyi denedim. Evet başarılı diyor. Ama telefonu açtığımda hiç bir...
  8. sertokus

Yardım Neler yapmalıyım

Benimde bl kilidinde 1 haftalık sürem doluyor. Bende hazır sıfırlanmışken bir rom yükleyeyim dedim. Başladım araştırmaya. Kafam karmakarışık oldu. Siz neye karar kıldınız. Arrow os, endonezyo romu ve eu rom arasında kaldım şimdilik ben.
  9. sertokus

Soru Poco X3 Pro Şebekeyi 2G Moduna Alma

Hocam bunu kurdum ama kaldıramadım . Nereden kaldıracağım
  10. sertokus

Soru Aosp rom gerçekten fark ediyormu

@tct123_gs aosp rom tüm gereksiz uygulamalardan arındırılmış sanırım. Doğru mu peki aosp ta telefon aramalarını otomatik kayıt etme var mı? Ben de arasam , karşıdaki de arasa otomatik kayıt etmeye başlamasını istiyorum. Bu özellik var mıdır Hocam
  11. sertokus

Yardım Benim davranışlarıma göre hangi romu önerirsiniz.

aosp kullandınız mı hocam. aicp ile arasında kıyaslama yapılabilir mi?
  12. sertokus

Rom Poco X3 Pro [Vayu] Miui 12.5.3.0 Xaiomi.eu Rom (Android 11) İndirme Bağlantıları

hocam geliştirici seçeneklerinden bl kilidini açmak için başvuru yaptıktan hemen sonra mı bl kilidini kırdınız yoksa 1 hafta bekledikten sonra mı kırdınız. Bunu bana yazar mısınız. Bazıları 2 saat bekledik diyor. bazıları 1 hafta bekledik diyor. Bende geliştirci seçeneklerinde kilit açma durumu...
  13. sertokus

Yardım Benim davranışlarıma göre hangi romu önerirsiniz.

Arkadaşlar rom araştırıyorum ama inanın araştırmalar içinde boğuldum kaldım. Yardımcı olur musunuz? Ben telefonda oyun bile oynamayan. Ama aynı anda 8 10 tane farklı program ile çalışan birisiyim. O yüzden uygulamalar arası geçiş hızlı olan bir rom varsa da güzel olur. Telefonun şarjının çok...
  14. sertokus

Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Hocam bu başvuru olayını anlamadım. Aşağıdaki linkte bir video var. Zaten bu videodaki işlemleri yapınca direk bl kilidini kırmış olmuyor muyuz. 1 hafta bekleme işi nasıl oluyor. https://xiaomitools.com/mi-unlock-tool/# Ben telefonu çok aktif kullanıyorum ve bu romdur twrp dir , root tur...
  15. sertokus

Rom Poco X3 Pro [Vayu] Miui 12.5.3.0 Xaiomi.eu Rom (Android 11) İndirme Bağlantıları

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/ xiaomi.eu_multi_POCOX3Pro_V12.5.7.0.RJUMIXM_v12-11.zip olanı mı indireceğiz hocam poco x3 pro için en güncel eu roma buradan mı bakıyoruz. Telefonu aktif kullanıyorum. O yüzden herşeyi 1...
Üst Alt