sertay78 kullanıcısının son içeriği

1. S

MİUİ 9.2.1.0 NAGMIEK

Hakikaten bu güncellemeden sonra rehberde ve son kullanılanlar gecikmeli olarak geliyor.Bazende gelen çağrıda 5-6 saniye arayanı göstermeyip sadece numarasını gösteriyor.Ötekiler neyse de tanımadığım numarayı bazen açmıyorum.Sonra bir bakıyorum numara kayıtlıymış.
  2. S

Yardım Kişi listesi güncelleniyor

Kapattım şimdi. Tşk ederim. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Yardım Kişi listesi güncelleniyor

Merhaba. Mi5 kullanıyorum. Bu kişi listesi güncellemesini manuel yapamıyor muyuz. Acil birini aramam gerekiyor rehbere giriyorum kişi listesi güncelleniyor diyor bekliyor. Bunu günde bir kaç defa yapıyor. Tam rehbere girdiğimde mi aklına geliyor anlamadım. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  4. S

Parmak izi sensörü çalışmıyor

Merhaba dün ne olduysa parmak izi sensörü çalışmaz oldu. Ayarlarda bile görünmüyor.ayarlardaki ekran görüntüsü bu şekilde. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Tema MIUI Ultimate Teması! [Bakmadan Geçme!]

merhaba. 3. parti uygulamalara izin yok diyor.
  6. S

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

Neden geçmiş peki. Şuan bir sıkıntı yok. Cihazım rootlu değil. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

kardeş dün banada aynısı oldu.ekranda fastboot yazıyordu.sonra nasıl olduysa düzeldi ama bir süre saçmaladı.mesela kendi kendine titreşim moduna geçiyordu.şu an bişey yok.sen ne yaptın.
  8. S

Miui 7 Global 7.3.10.0 Kullananlar İçeri

ben 32 gb modelini kullanıyorum.arada bir ısınma problemini ben de yaşıyorum.ama 4g den olduğunu düşünmemiştim. ekran döndürme problemi bende de oluyor.MIUI Global 7.3.10 sürüm var bende.
  9. S

Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

Gösterdiğin ilgiye teşekkür ederim. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

verdiğin cevap için teşekkür ederim.cevaplayabilirsen 2 sorum olacak. 1-bende global sürüm yüklü bu işlem için developer sürüme geçmem şart mı? 2- şu an kayıtsız kullanıyorum kilit işini daha sonra (2-3 ay sonra) yapabilirmiyim.verdikleri onayın zaman sınırı varmı?
  11. S

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Arkadaşlar merhaba.ben bir hafta önce bootloader kilidi için başvuru yapmıştım ve dün bana resimdeki mesaj geldi.mi hesabımı açtığımda download mi unlock butonu geliyor.Benim sormak istediğim mesajda verdiği kod nerede işime yarayacak ve mesaj dün gelmişti geçerliliğini koruyor mu?
  12. S

Mi5 parmak izi sorunu

Aynı sorun bende de var.çözemedim.
Üst Alt